Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Disney mit...

Szerintetek a Disney mit gondol arrol hogy az utobi 3 star wars film egy rakás hulladéklet? Egyeltalán felfogták mit adtak ki a mozi vászonra.

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 11:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem számít, amíg keresnek vele.
2020. okt. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

a pénztáraknál elvileg dübörgött.

viszont az tényleg fura,hogy a marvel filmeknél mernek kockáztatni,újítani,kísérletezni.

az sw vel meg ennyire rugalmatlanok,lenézőek és nulla szinten kockáztatnak.


mert ha visszaemlékszünk,régen egy sw film előtt visszaszámlálás volt ,a mozi előtt aludtak az emberek sátorban,meg befizettek csak azért egy másik filmre,hogy megnézzék az előtte leadott sw előzetest.

nemrég pedig a solo megbukott,annyira érdektelen lett a 2 előző silány sw film miatt.

és a sorozatot elnézve ragaszkodnak ehhez a rossz úthoz, és nem hajlandóak kiszolgálni a nézői rajongói igényeket elvárásokat sw ügyben.

2020. okt. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%

"viszont az tényleg fura,hogy a marvel filmeknél mernek kockáztatni,újítani,kísérletezni."


Hol? :DDDDDD A Marvel másról nem szól, csak a fanok végletegik történő kiszolgálásáról. Az egész MCU egy két lábon járó fanservice.


"az sw vel meg ennyire rugalmatlanok,lenézőek és nulla szinten kockáztatnak"


A TLJ kockáztatott, lásd mi lett belőle. "tönkretették a gyerekkorom, brühühühü"


Na most akkor el kéne már dönteni, hogy a Rian Johnson-féle frissességre vágyunk, az Abrams-féle nosztalgiára. Ha egyik sem jó, akkor azon elég nehéz segíteni.


"és a sorozatot elnézve ragaszkodnak ehhez a rossz úthoz, és nem hajlandóak kiszolgálni a nézői rajongói igényeket elvárásokat sw ügyben."


Ez nekem új. A Mando-t még a legnagyobb haterek is imádják kb.

2020. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Tislerics Máté ***** válasza:
67%

,,Na most akkor el kéne már dönteni, hogy a Rian Johnson-féle frissességre vágyunk, az Abrams-féle nosztalgiára."


Nem a frissességgel van baj, hanem a Rian Johnson féle frissességgel...

2020. okt. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Wadmalac ***** válasza:

Valljuk be, az eredeti trilógia egyszerű volt, mint a fakocka.


Ma ilyen egyszerűen épített film nem lesz blockbuster.


És itt jön az, hogy hogyan legyen kevésbé egyszerű.


A lényeg, hogy bárhogy, az nem lesz olyan, mint az eredeti trilógia.


Nem lehet többségben elégedett a fanclub.


Sokkal karakteresebb eredeti film folytatását sokkal színvonalasabban megcsinálni nem lehetetlen, ha szűk és nagyon ismert ízlésű rétegnek csinálod.

Lásd Szárnyas fejvadász.

De a Star Wars esetén ez szerintem lehetetlen. Lehetett volna jobbat, de azon is itt savanyognánk.

2020. okt. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Tislerics Máté ***** válasza:
62%

A Disney-Lucasfilm éra egyik leggyengébb momentuma volt szerintem az új trilógia. Nem erre fogunk emlékezni, hanem a Mandóra, mega Zsiványa. Nekem mondjuk az Ébredő Erő még tetszett. Ami utána történet, az vette el a kedvemet ettől a szériától.


Izzadtak rajta, jót akartak csinálni, sok pénzt akartak keresni. Hát ez jött ki belőle. Szerintem csinálhattak volna olyan trilógiát is, ami akkora közönség siker lesz mint pl. a Zsivány. Akkor teljesen más lenne a szitu.

2020. okt. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Wadmalac ***** válasza:
86%

Valóban, a Rough One úgy volt "más", hogy közben teljesen őrizte az eredeti trilógia lelkületét.

Sokan a fan-rétegből pedig éppen ezt is utálják.

2020. okt. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Tislerics Máté ***** válasza:
56%

jaja! Tényleg nem lehet mindenkinek jó! Pedig sokan elvárják, hogy olyan legyen...


Ez pont azért lehetetlen, mert a régi is lenyűgözte azt, aki nosztalgiától megrészegülve gondol vissza a gyerekként látott filmekre. (én is) Szóval újra le kell nyűgözni a rajongót, úgy mintha megint gyerek lenne. ez Mission Impossible...

2020. okt. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

Oké, nem vagyok sw szakértő, de azt tudjuk már kezelni, hogy 10 évesen másképp néztünk egy filmet, mint 30-40 évesen. Én konkrétan rettegtem ET-től, borzalmas, brutál sci-fi horrorként érzékeltem a filmet. 30 évvel később, most már a legdurvább belezős horror filmen is elalszok.

A másik, hogy minden relatív. Sok filmet nézek, és pl egy magyar művészfilmhez képest az újabb sw részek is elképesztően jók. Sőt sok embernek az újak jobban tetszenek, mert élethűbbek a trükkök, pörgősebb a látvány, és jobb minőségűek a filmek.

2020. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Wadmalac ***** válasza:
51%

Egen. Tulajdonképpen ezek a filmek nem rosszak.

Ha az eredeti SW helyett ezek jöttek volna ki, a nép transzba esik, mint egy Beatles-koncerten.


Csak most ahhoz viszonyítunk és bizony részben nosztalgiából tesszük túl magasra a lécet.


Én Star Wars-on nőttem fel, az eredeti könyvet kívülről fújtam.

Mégis, a folytatásban nekem éppen a megköpködött Ryan Johnson féle "revolucionalista" irány tetszett és Rise of Skywalker visszaterelését érzem sántítónak.

2020. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!