Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fantasy (Marvel, Star Wars,...

Fantasy (Marvel, Star Wars, Gyűrűk ura stb.) fanok! Melyik oldal a nyerő a kettő közül?

Figyelt kérdés

Tegyük fel elméletben hogy két 5 fős csoport küzd meg egymással. Az első, "A" csoport tagjai a jók, és mindannyian lányok:

-Wonder Woman

-Skarlát boszorkány

-Fekete özvegy

-Marvel kapitány

-Ahsoka Tano


A másik, "B" csoport tagjai mind gonoszak, és férfiak (elvileg):

-Thanos

-Sauron

-Voldemort

-Palpatine

-Galactus


Kérdésem: A vagy B csoport nyerne?



2020. okt. 12. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Aki "fantasy-fan" az nem rajongója minden létező fantasy képződménynek.

Még Marvel rajongón belül is van olyan, aki a képregényeket preferálja vagy éppen nem olvasott egy képregényt sem, csak az MCU-t nézi.

A Gyűrűk urába meg bele sem menjünk. Ott olyan mélyre nyúlik az egész, hogy valaki attól tartja magát rajongónak, hogy megnézte párszor a filmeket, míg más folyékonyan beszél tündéül. Nem mellesleg a Marvel rajongó és Gyűrűk ura rajongó halmaz sem kell, hogy fedje egymást.


2. Ez annyira "woke" fílingű kérdés (nem rosszból mondom) ezzel a jó és rossz felosztással, hogy a kamurajongókon kívül általában rosszul van tőle mindenki, aki valamiért szereti az adott produktumokat. (Kamurajongó = valójában nem érdekli semmilyen fantasy, csak a saját politikai ideológiáját akarja viszontlátni mindenhol, a fantasykban is, ezért balos vagy jobbos hisztit gyárt köré. Most pl. nagy divat Tolkien orkjaiba a feketéket vizionálni.)


3. Egyik oldal sem nyerő. Tök más világok, tök más szabályokkal. Ami érvényes az egyikben, az nem érvényes a másikban.

Mindenesetre ezek közül a leghaszontalanabb Fekete özvegy. Instakill és máris nem olyan egyenlő a "párbaj".

2020. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a második csapat nagyon könnyen győzne. Galactus és Thanos ketten simán legyőznék a másik ötöt.
2020. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A A csoportba összeszedtél pár sima halandót, a B csoportba meg pár faśzagyereket...



Ha Thanosnál ott a Végtelen kesztyű, akkor nincs miről beszélni...


Azt meg ugye tudod, hogy Sauron pl annyi idős mint az egész Gűrűk ura világa (vagy több), és "fajilag" tulajdonképp egy istenféleség ott?


Galaktus meg egy bolygófaló.



Ezekhez képest a A csoport legerősebbjei Skarlát boszorkány meg Marvel kapitány. Az előbbi csak egy sima, erős mutáns, az utóbbi meg csak egy jött-ment szuperhős...



Ha érdekel, jobban is ki tudom ezt fejteni.

2020. okt. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Persze hogy érdekel, azért én nem látom ennyire borúsan a dolgokat. :O
2020. okt. 13. 15:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ugye tudod hogy nagyon nem vagy tisztában az erőviszonyokkal?



[link]


A:

●Wonder Woman (DCEU): 8-C, likely far higher | High 6-C

●Marvel Kapitány (MCU): At least 8-C, likely higher | At least 7-B

●Feketeözvegy: 9-B. Higher with Widow's Bite | 9-C to 9-B. Higher with piercing damage

●Skarlát boszorkány: 9-C physically. Likely at least High 7-C with Psionics | 9-C physically. At least 7-B with Psionics

●Ashoka Tano: High 7-C | High 7-C, possibly 7-A | 5-B


B:

●Thanos (MCU):At least 7-B, likely higher. Higher with the Double-Bladed Sword | Varies depending on size, up to 5-A against celestial bodies with the Power Stone. Unknown with complete Infinity Gauntlet

●Sauron: At least 6-B, likely far higher | High 3-A

●Voldemort: 9-B. High 8-C with regular spells, 8-A with more powerful spells

●Palpatine: At least 6-C | 4-B | 4-B

●Galactus (képregény, a filmes nincs ilyen erős): 4-B | 2-C | 2-A | Low 1-A



Szóval ha mindenkit maximumon, meg hihetetlenül hiper-szuperül veszünk, akkor:


A: 6-C, 7-B, 9-B, 7-B, 5-B

B: 5-A, 3-A, 8-A, 4-B, 4-B (mert a Fantasztikus négyes 2-ben nem emlékszek hogy olyat csinált volna, amitől erősebb lenne)



Ehhez meg persze odajönnek az olyan dolgok, hogy én Ashokat bolygó szintűnek nem igazán láttam... (Bár nem is vagyol hű de nagy SW fan)



Szóval ha ilyen "ki nyerne?" kérdést akarsz, akkor ne híresség szempontjából tedd össze a szereplőket.


Fekete özvegy pl csak dísznek van itt. Ha már mindenképp őt akarod, akkor tedd ellene pl Hulkot, vagy egy olyan pasit aki legalább halandó.

Vagy keress erősebb csajokat. Pl: Ungoliant (Gyűrűk ura), a Rémálmok Hercege (Slayers).

2020. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelműen a B (és nem azért, mert az A csak lányokból áll). Mind az öten hatalmas erő birtokában vannak. Talán akkor állnának vesztésre, ha pl. Szauronnál nincs a gyűrű, és nem is köti az élethez; Thanosnál nincs a Végtelen Kesztyű; Voldemortnak egy horcruxa sincs; és ha Palpatine eselteg a harmincegy évig tartó gyenge klóntest állapotában lenne.
2020. okt. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
B egyértelműen. Most azért nemá' fekete özvegyet (aki kb. csak lőni meg ütni tud) rakjuk össze egy csupa világ/galaxis pusztító figurával :D.
2020. okt. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

ez szerintem csak akkor lehet egyáltalán kérdés, ha feltételezzük, hogy voldemort és sauron éppen megölhető állapotban van, és thanosnál nincsenek ott a végtelen kövek (lehetőség szerint egyik sem). ez esetben kb kapsz két halandó mágiahasználót és egy varázstalan humanoidot, hasonló tulajdonságokkal rendelkező másik humanoidok ellen.

mert különben ráuszítasz egy kupac halhatatlant néhány halandóra. szeretem az ilyen eszemefuttatásokat, de csak ha van értelme komolyan gondolkodni rajta.

2020. okt. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!