Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hugrabugosok, Griffendélesek!...

Hugrabugosok, Griffendélesek! Ti miért tartoztok ezekbe a házakba?

Figyelt kérdés

Én a kettő között vacillálok, mert mindkettőbe beleillek, és nem tudom melyikbe jobban. A hivatalos tesztet többször megcsináltam, mert az első alkalommal még nem tudtam eléggé angolul, aztán volt, hogy elfelejtettem a fiókom jelszavát és újat kellett csinálnom a tesztet, stb. A lényeg, hogy voltam már mindkettő, de mardekár is...:D

Barátaim, ismerőseim is mindig mást mondtak, szóval az csak mégjobban elbizonytalanított.

Annyit szeretnék kérni, hogy akik ebbe a két házban vannak, azok meséljenek magukról vagyis, hogy miért tartoznak oda, hátha ez segít nekem. Köszönöm😇



2020. okt. 13. 17:48
 1/6 A kérdező kommentje:
(a kategóriát elrontottam, kérlek ne kövezzetek meg)
2020. okt. 13. 18:04
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Hogy hogy miért? Milyen kérdés ez?

A teszlek süveg osztott be úgy ahogy mindenki mást.

2020. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén én többször is megcsináltam a tesztet, a mardekáron kívül mindegyik kijött legalább egyszer. Ennek ellenére griffendélesnek gondolom magam, mert ebbe a házba illek a legjobban.

Sokáig a hollóhát is kedvezőnek tűnt, de ahogy egyre jobban megismertem magam, rájöttem, hogy okos még talán vagyok, de szorgalmas az távolról sem, úgyhogy ebbe a házba nem illenék.

Azt, hogy a hugrabugba miért osztott be a teszlek süveg meg egyenesen rejtély. Egy tűzről pattant, lobbanékony, nagyszájú, türelmesnek és szerénynek kicsit sem nevezhető egyén vagyok, aki nem bírja elviselni, ha valaki igazságtalan vele szemben, és gyűlöl veszteni, főleg ha tudja , hogy képes lett volna jobb teljesítményre. Ezek egyáltalán nem hugrabuggos tulajdonságok sokkal inkább griffendélesek. Ezen kívül ami még jellemző rám, hogy bátor, néha már inkább felelőtlen tudok lenni, ami szintén egy griffendélesekre jellemző tulajdonság.

2020. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
bátor nem vagyok, viszont lusta, de egyenes. meg nem tetszik hogy a többi ház ennyire be van határolva. aki okos az hollóhát, aki bátor az griffendél, aki kígyó az mardekár. a hugrabug meg a gyűjtő. én szeretek az egyéb kategóriába tartozni
2020. okt. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem amúgy se lehet senkit behatárolni egyetlen egy házba, ha tudsz angolul és van kedved érdemes ezt a kvízt megcsinálni: [link]

De amúgy meg amelyiket a legjobban magadénak érzel, abba tartozol én így vagyok vele. Mármint nem arra gondolok, hogy valakinek amúgy fogalma sincs a házak tulajdonságairól, a hivatalos Wizarding World oldalon lévő tesztről még csak nem is hallottak de ők bizony Griffendélesek/Mardekárosak mert az olyan "menő" és a főbb szereplők ezekben a házakban voltak. Na ez amúgy csak ilyen zárójeles volt xd A lényeg hogy ez a kvíz szerintem nagyon jó, ha nem a legjobb a hivatalos után és tényleg igaz meg pontos az eredménye.

2020. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

Már nem vagyok vakmerő, mint fiatalabb koromban, így a teszt kb.minden alkalommal a Hollóhátba osztott(volt 1 Griff és 1 Mardekár).

Eszem az van, iszonyat gyors az agyam, humorom is van, kreatív vagyok.

Ja, bocs, nem ez volt a kérdés:)

A Gryffindorhoz vakmerőségbe átmenő bátorság, magabiztosság sztem.

2020. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!