Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Post...

Mi a véleményetek a Post Mortem c. magyar horrorfilm előzeteséről?

Figyelt kérdés

Aki nem látta még az itt megtalálja:


[link]



Az alapkoncepció nagyon tetszett, és úgy gondolom alapja lehetne egy jó filmnek, de az előzetes el is vette a kedvem.


Már az előzetes is bővelkedik klisékben, egyértelművé teszi, hogy bőven lesz jump scare is.


A vizuális effektek egy része is elcsépelt, pl. amit 1:51-nél látunk.


A zene pedig teljes mértékben jellegtelen, bármelyik hollywoodi blocbuster előzetese alatt szólhatna, de egy ilyen közegben játszódó horrorfilmhez egyáltalán nem illik.


Szóval kifejezetten csalódott vagyok.


Persze ez csak egy előzetes, de a fentiek tükrében már nem tud érdekelni a kész film.


Ellenben úgy vettem észre, hogy a többséget megnyerte. Szóval érdekelne, hogy nektek mi a véleményetek.



2020. okt. 15. 08:27
1 2
 1/11 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
67%

Vedd figyelembe, hogy magyar film, az is nagy dolog, ha sikerül egy korrekt műfaji filmet letenni az asztalra elsőként.


Amúgy egyetértek, az alap jó, de nekem túl nyílt és természetfeletti.

2020. okt. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1 Ezt a tényezőt nem tudom mentségként figyelembe venni. Attól még lehetne kreatív, és egyedi, mert ez lesz az első (?) magyar horrorfilm.


Nem feltétlenül kéne a jelenlegi trendekhez ragaszkodni.

2020. okt. 15. 09:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejön a trailer. Remélem maga az egész film ennyire jó lesz. Nem láttam még egy magyar horror filmet se úgyhogy nem tudom mihez viszonyítani de a trailer az eddigi magyar filmekhez képest számomra kiemelkedő
2020. okt. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

Túl magasak az elvárásaid :) Egy klisékkel teli filmet sem könnyű megcsinálni, főleg ha nincs meg a stábnak benne a megfelelő gyakorlata. Ezért fontos, hogy legyen egy korrekt alap, amire később lehet építkezni.


Begrendy meg nem egy Tarr, nyilván már nem is lesz az 50+ évesen :)

2020. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal baj, ha egy film kliséket használ. Addig, amíg azt jól használja. A mozgókép műfaja hány éves is? 120? 140? Mondjuk ki: nehéz már feltalálni benne a spanyolviaszt.
2020. okt. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%
Jelenleg 132 éves a legrégebbi ismert film :)
2020. okt. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
A film az előzetes alapján szépen össze van rakva, de az a kádári proli szinkron nagyon lezülleszti az egészet.
2020. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap néztem meg és IMÁDTAM. Csupa nagy betűvel :) Már a trailer is nagyon ott volt. Alapvetően imádom a horrort, főleg az ilyen misztikus, szellemek, kísértetek témát. Nagyon megfogott a film atmoszférája is. Őszintén büszke vagyok, hogy végre sikerült egy igazán színvonalas horrort összerakni. MÉG ILYET....:)
2021. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
valaki tudja hol lehet megnézni a teljes filmet?találtam egy oldalt,de ott valamilyen oknál fogva nem tudom megnézni.
2021. febr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as, ha neked annyira tetszett, reagálnál kérlek egy másik ékrdéshez írt kommentemre?


"Igazából csak annyit nem mondanak el, hogy a démonok/árnyak/ kicsodák, micsodák, mit akarnak, miért ölnek. Az sem, hogy miért pont Tomás kell nekik, miért nem viheti át őket valaki más, akit megölnek (mert hogy megöltek több embert is), és az sem, hogy az miért oldotta meg a konfliktust, hogy Tomást kihúzták az elsüllyedő házból."

2021. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!