Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Film címe: "A tökéletes...

Film címe: "A tökéletes gyilkos"? -- Vagy "A tökéletes gyilkosság"? -- Vagy egyik sem?! :O

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy film, talán a 2000-es évek elején láthattam, nem emlékszem pontosan. A címe sem biztos, de valamiért ezek a variációk ugranak be.

Amire a filmből emlékszem, hogy a gyilkos kiléte a végén derül ki (nyilván..), aki egy fiatal srác. Az indítékra nem emlékszem, csak arra, hogy az utolsó áldozatának akit meg akar ölni vallja be, hogy gyilkolt: a cigiket áztatta be valamiféle savas cuccba, aztán amikor a kiszemelt rágyújtott, belül szép lassan szétmarta ez az anyag. És úgy rémlik hogy X fő volt "összezárva" valahol, tehát külső segítséget nem tudtak kérni.. A srácot emlékeim szerint nem kapták el, innen is a cím..

Remélem ebből valaki rájön, többre sajna nem emlékszem.

Eddig hiába kerestem így-úgy, sehol sem bukkantam rá neten.



2020. okt. 15. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez lehet:


[link]

2020. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg:


Kísérleti gyilkosság


[link]

2020. okt. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamiért Egy gyilkos agya c. film jutott eszembe
2020. okt. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindegyikőtöknek, hogy válaszoltatok, az "Egy gyilkos agya".. igen! Köszönöm!
2020. okt. 16. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!