Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emilia Clarke-t a való életben...

Emilia Clarke-t a való életben is annyira szeretik a pasik, mint a Trónok harcában?

Figyelt kérdés
Úgy értem ő igaziból is olyan aktív, szabados és változatos életmódot folytat (ha értitek mire gondolok) mint a GoT-ban?

2020. okt. 17. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
GoT-ban sem ment át rajta mindenki, ha úgy vesszük 3 férfival volt mindössze.
2020. okt. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szabados? Marmint, hogy ozvegyen mert masik ferfival kezdeni?
2020. okt. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tessék? Danynek végig állandó partnerei voltak. Volt egy férje. Később, amikor megözvegyült, akkor volt egy szeretője. Ez hol változatos?

Ami a sorozatba nem került bele, hogy Meereenben a béke érdekében újra megházasodik, ezúttal Hizdahrral és vele fekszik le még a nászéjszakájukon.

A sorozatban, amíg még számított a következetesség egy kicsit is, Daarioval is szakít, mert tudja, hogy Westeroson majd valakivel meg kell házasodnia, mert ez jelent valódi szövetséget. És ezért van Jon, bár ezt addigra az írók már elfelejtették.

2020. okt. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
hát én követem instán de nem posztol pucsítós segges csecses képeket, elég normálisnak tűnik, hogy van e neki ura azt nem tudom nem mutatja
2020. okt. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!