Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek az oldalára állnátok?...

Kinek az oldalára állnátok? Vasember vagy Amerika Kapitány? Miért?

Figyelt kérdés

2020. okt. 19. 20:52
A kérdező szavazást indított:
Steve Rogers csapata
Tony Stark csapata
30 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár még nem láttam a filmet, de a tartalmát olvasva tudom a lényeget, és én egyértelműen Steve Rogers "Amerika kapitány" eszméjét támogatom!

Képregények, filmek, rajzfilmek - univerzumtól függetlenül amióta szuperhősök léteznek, mindig az ártatlan emberek megmentése volt a céljuk, önzetlenül, bárki bármikor is került bajba, veszélyes helyzetbe! Nem kapnak fizetést, nem tesznek törvénybeütköző dolgot, csupán az igazság oldalán állva teszik ami helyes, és próbálnak úrrá lenni a veszélyes szituációkon, függetlenül, parancs nélkül is!

Akkor mégis miért kellene ezek után elszámolniuk minden egyes tettükről???! Az a baj, hogy a világ fejlődésével együtt a bürokrácia is egyre szélesebb körben akar terjeszkedni!

2020. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyértelműen Amerika Kapitány. Ha már a konfliktust nézzük akkor is neki volt igaza/őt nem értették meg. Vasembert nem nagyon szeretem a nagy egoja miatt így vele nem tudok azonu. Steve mindig az emberekért állt ki. Ahogy az első A. K. részben is van, aki valaha gyenge volt az örökre megbecsüli az erőt.
2021. ápr. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!