Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a TV2...

Mi a véleményetek a TV2 Nicsak ki vagyok című álarcos, énekes műsorárol?

Figyelt kérdés
Én mindig az RTL-EST néztem a tv-ben, a TV2-set pedig más nap a neten ,csak mert érdekeltek, hogy kik vannak a jelmez alatt. Összekapkodták az egészet. A jelmezek nagyon gagyik, ahogy látom a 2. évad sem lesz különb. Egyáltalán nem titkolták, hogy playback, még viccelődtek is röhögve,h kitudja van-e belül is mikrofon, ami persze nem volt. A bohóc a bohócfejéhez tartotta a mikrofont, amikor levette a maszkot az arca nem is ott volt, hanem 1-2 fejjel lentebb. A Gésa a side to side rapelős részénél össze-vissza mozgatta a mikrofont a feje fölött. Persze így énekel idegen nyelveken, amikor a magyar beszéd sem teljesen megy Gáspár Evelinnek. A róka meg a hasánál tartotta a mikrofont. Az még oké, hogy eőre felveszik, de miért nem a szájukhoz tartsák a látszat kedvéért. Nagyon sok autotunet raktak rájuk, még abban sem vagyok biztos, hogy mindig azok énekelték el a stúdióban, akik a maszk alatt voltak.
2020. okt. 22. 07:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%

Egyébként az RTL-es műsorban is a maszkban van a mikrofon.

másrészt, ez egy büdös nagy koppintás. Mármint én mindössze egy epizódott láttam az álarcos énekesből, és még ennyit sem a TV2-esből, de ennyire nyíptan lopni valamit...

2020. okt. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Látok megvan már a véleményed róla, mit vársz? Igazából ha egyetértünk veled örülsz, ha nem akkor pedig úgysem érdekel, mert nem engedsz az igazadból.

Inkább tartottad volna magadban a véleményed, mert ebből a fröcsögésből csak az jön át, hogy megerősítésre vársz. Mert ha megbántalak, ha nem, ez fröcsögés. Engem nem érdekel az Álarcos énekes, így aztán szidni sem fogom veled ellentétben, de nekem nem tetszett. 2x próbáltam megnézni egy-egy részt, de mind a kétszer meguntam, miközben a Nicsak ki vagyokot végignéztem. Kinek, mi tetszik. Nem vagyunk egyformák, nem mindegy?!

Nekem kifejezetten tetszett, hogy élő adás, szerintem sokat dob rajta, plusz az, hogy egy adásban nem 1, hanem 3 ember is felfedi magát az számomra SOKKAL élvezetesebbé teszi a műsort, mert a döntő előtt Judi mind a 6 embert 100%-ig biztosra tudta. Innentől a kezdve, ha Judi vagy egy hozzá hasonló ember lenne az álarcos ének zsűriében, akkor szinte mindenkit kitalálna otthon a követői segítségével. Plusz azt is hozzátenném, (de ez még minsdig totál szubjektív) hogy szerintem az Álarcos énekesben pont a lényeg veszik el. Annyira el vannak torzítva a hangok, hogy szinte képtelenség kitalálni, hogy ki van a maszk mögött és csak az információkra hagyatkoznak, míg SZERINTEM ennek a műsornak az lenne a lényege, hogy a hang alapján találják ki hogy ki az, de mivel ez nehéz, ezért van egy-két segítség. Kicsit mintha felcserélték volna a dolgokat ott.

De még egyszer mondom, engem nem zavar az Álarcos énekes, ha valakinek az tetszik jobban, akkor azt nézi, nekem a másik tetszik jobban úgy, hogy mindkettőnek adtam esélyt, mert tetszett a műsor koncepciója.

2020. okt. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
RTl-nél tudom, hogy van mikrofon a maszknál, de a TV2-nél nincs. 2-es nem akartam, h egyet érts velem csak leírtam a véleményemet.
2020. okt. 22. 08:31
 4/15 anonim ***** válasza:
31%

Én is rtlen nézem


De azt észrevettétek hogy a jelmezek ugyanazok?

Vagyhat ugyanazt a lémyt akarták megformálni



Tavaly ott volt a panda,meg az oroszlán


Idén kivehető az egér és a tigris


De hiába minden mert az álarcos énekebn sokkal jobban sikerultek :)

2020. okt. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Egyiket sem nézem, egy újabb műsor ahol a sztárok szép kis gázsiért egymást szórakoztatják.
2020. okt. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
Mégis honnan tudod, hogy nincs mikrofon? Ezt a rosszindulatot... Vicc.
2020. okt. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Nem ertem a lepontozást

Ugyanazok a maszkok le sem tagadhatjàk..


Tavaly volt meme is a pandárol


Iden meg van egér meg tigris,szerintetek ez nem kopy a jelmezeket értve?

2020. okt. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

Nem nézed minek vàlaszolsz?

Troll..

2020. okt. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

5ös


Ennyire zavar nem kötelező nézni

2020. okt. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, h nincs mikrofon h Tilla viccelődött valamelyik csapattal, hogy honnan tudják h nincs- belsö mikrofon. Azert mondta mert nincs.
2020. okt. 22. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!