Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a régebbi francia...

Melyik ez a régebbi francia film (fiatal lányok vidéken)?

Figyelt kérdés

Két lányra emlékszem, az egyikük talán városi lehetett, a másik vidéken élt. Azt hiszem, lassan barátok lesznek. A vidéki lány éjszaka/hajnalban meg akarja mutatni azt a pillanatot a másik lánynak, amikor teljesen csend van, mert az esti madarak már, a reggeli madarak még nem csiripelnek. Kint várakoznak, de amikor eljönne a pillanat, egy autó megy el kint a ház előtt, elrontva a csendet.


Tudom, ez így kevés, de csak erre a jelenetre emlékszem, ha valaki tudná, nagyon megköszönném!



2020. okt. 24. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre tippelek, de a filmet csak régebbi egy leírásból ismerem, a "saját szememmel" még nem láttam (de a leírás alapján az lehet):


[link]


Előre is bocsi, ha mellétrafáltam.

2020. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Korrekció: "egy régebbi leírásból..."
2020. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem ez az, de azért köszönöm szépen! Ennél régebbi lehetett, és "művésziesebb" hangulata volt.
2020. okt. 27. 17:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Még az előző válaszoló vagyok.


Arra nem emlékszel esetleg, hogy kb. mikor és melyik tévén vetítették itthon (már amennyiben tévében láttad)? Az alapján még esetleg tudnám keresni.

2020. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!