Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sabrina hátborzongató kalandja...

Sabrina hátborzongató kalandjai 4. évad??

Figyelt kérdés

Hány részből fog állni a negyedik évad? Olyan rövid lesz mint a harmadik volt? De akkor két Sabrina lesz?

És szerintetek Caliban is fog még szerepelni benne? Esetleg összejönnek Sabrinával? Én nagyon drukkoltam nekik, de aztán nem lett belőle semmi..



2020. okt. 29. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
A Google nem a barátod?
2020. nov. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel ezeket a kérdéseket, mert nem találtam rá válaszokat sehol, és azt reméltem, itt talán tudna vki segíteni.


Szóval ilyen és ehhez hasonló kommenteket mint az első nem kérek!!

2020. nov. 1. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Már van előzetes😅 van benne egy jelenet ahol Calbian és Sabrina táncolnak, szerintem össze fogank jönni😅 A két Sabrina meg szerintem még nagy galibát fog okozni és tuti az egyiknek el kell tünnie😶

december 31-én jön ki a 4. évad, elvileg ez lesz az utolsó, bár van egy petíció, amit már elég sokan aláírtak, hogy folytassák a sorozatot. A sorozat insta oldalán megtalálod az előzetest és a sori fan insta oldalán meg a petíciót😅

2020. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!