Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért ennyire negatívan...

Miért ennyire negatívan feltüntetett színész/komikus Adam Sandler?

Figyelt kérdés
Szerintem zseniális filmjei vannak, miért utálják őt ennyire a kritikusok?

2020. okt. 30. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Mert a kritikusok csak azokat a művészfilmeket értékelik amiből az átlagember semmitsem ért.
2020. okt. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Elkezdtem írni a válaszom, de rájöttem, hogy előtte kell magyarázat, hogy ne utálkozásnak tűnjön. Tehát, én bírom Adam Sandlert, nem tartozom az utálói közé, de elvakultnak sem szabad lennünk.

Nem tudom milyen típusú filmeket szeretsz, illetve mennyi filmet láttál, (esetleg hány éves vagy) ezek is befolyásolhatják a véleményed.

Ugyanis én fiatalabb koromban, amikor kevés filmet láttam (és pláne keveset, amik komorabb, sötétebb hangvételűek és valódi/komoly üzenezet hordoznak) a Csontdaráló volt az egyik kedvenc filmem.

Azóta felnőttem, a személyiségem és az ízlésem is sokat változott. Ezután pedig leírom a magyarázatot a kérdésedre:


Adam Sandler egy baromi jó komikus, nagyon jó érzéke van a humorhoz.

De ne menjünk el amellett, hogy a filmjeiben, mármint a "bugyuta" vígjátékaiban nagyon sok a gagyi, ócska, semmit nem érő poén. Ezt ne vedd magadra, nem leszel kevesebb, mert te szereted ezeket a filmeket, többjén én is jól szórakozom, nem ellened irányul a válaszom.

De például a Nagyfiúk 2-ben, amikor a drogos/részeg buszsofőr lóhangot imitálva, köpködve alszik a gyerekek között, az a legkevésbé sem vicces, hanem inkább kellemetlen és gáz. Főleg, hogy ezeket felnőttek találják ki, egy egész stáb dolgozik a filmeken, sok embernek van beleszólása és mégis átmegy a rostán ez és az ezekhez hasonló nagyon gagyi humor. Ezekből RENGETEG van a filmjeiben és ahelyett, hogy egy nagyon f@sza vígjátékot látnánk, látunk egy vígjátékot, ami nagyon f@sza is lehetett volna. Ott van az Apafej, Kismenő, Csontdaráló, 50 első randi, mind baromi szórakoztatóak, de tele vannak ezekkel az olcsó, nulla, hulladék "poénokkal", amik csak rontanak az összképen és ezáltal nem hozzáadnak a filmhez, hanem elvesznek belőle. Vannak, akik ezek miatt nem tudják élvezni ezeket a filmeket.


Adam Sandler mára már jelenség is lett, nem véletlen.


Vannak emberek, mint te vagy én, akik ezeken túl tudnak lépni és képesek élvezni a vígjátékait, de annyi jelenetet és/vagy karaktert kihúznék a filmjeiből...


Sandler egy jó színész, nagyon jó komikus, aki képes lenne színvonalas vígjátékokat is készíteni, ez nem is kérdés, de sz@rik bele. Élvezi az életet és bezsebeli a sok lóvêt ezekért.

2020. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
A filmjei jók de mint színész pocsék. Egy színész attól színész hogy több szerepet is eltud játszani ez nála nem így van ezért nem kap komoly szerepeket.
2020. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Első, röviden és frappánsan összefoglalta: Elég az Oscart megnézni, mindig olyan filmek kapják a díjakat amiket amúgy a kutya sem ismer általában, de művészi, vagy épp PC dolgokkal foglalkozik stb. Adam Sandler is ilyen, komikus, tehát esélytelen a díjakra kb, az emberek viszont szeretik.
2020. okt. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Vince Vaughn filmjei hasonlítanak Adam Sandler filmjeire. Ugyanazt az esetlen, néha önző, de mégis őszinte, szimpatikus karaktert játsza el az összes filmjében. Annyi, hogy Vaughn filmjei nem ülnek rá az alpári poénvonatra.


Adam Sandler filmei ráülnek. Sőt, oda szól a jegyük is sokszor. Néhány filmet szeretek csak Sandler-töl, pl. 50 első randi, Nagyfiúk (csak az első rész), Csontdarálók és ennyi, van még vagy kettő de a címük nem jut eszembe.


A Jack és Jill a legalja a filmes munkáinak.

2020. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!