Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars- Baby Yoda vajon...

Star Wars- Baby Yoda vajon Yoda mester gyereke lenne?

Figyelt kérdés

2020. nov. 11. 19:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ugye volt a Baljós árnyakban egy Yoda fajába tartozó nőnemű Jedi tanács-tag.
2020. nov. 11. 19:21
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan mű, ami megerősítené. (Vagy egyáltalán felvetné ezt a kérdést)
2020. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Miből gondolod, hogy Yoda volt az egyetlen nemzőképes férfi a fajából a Star Wars világában?


[link]

2020. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
3: A kánonban ő volt az egyetlen, akiről tudunk.
2020. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Baby Yoda 50 éves a Mandalorian idején, azaz már élnie kellett volna az előzménytrilógiakor. Nem tudunk róla hogy Yodának lett volna gyereke, amúgy is.
2020. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Van egy teória erre az egészre.


Nos,volt az ep2-ben egy kivágott jelenet ami a jedi templom könyvtárábn játszódott.


Ott vannak kiállítva a jedi rendet elhagyó mesterek mellszobrai,köztük dooku grófé is amit obi-wan és jocasta nu megnéznek.


De a lényeg hogy ott van a háttérben,közel dooku-éhoz egy Yoda fajú mester szobra,aki kilépett a rendből amikor mester lett.


Tehát van egy olyan kb 1000 évig élő Yoda fajú mester aki kilépett a rendből mert valamiért nem érezte jónak a jedi rendet.


Most készül a köztársaság fénykora projekt ami bemutatja a 2-3 száz évvel az ep.1 előtti történeteket,lehet ott lesz bemutatva a kilépő mester.

2020. nov. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

"Most készül a köztársaság fénykora projekt ami bemutatja a 2-3 száz évvel az ep.1 előtti történeteket,lehet ott lesz bemutatva a kilépő mester."


Nem tudom ezt honnan szedted, de szó sincs ilyesmiről.

2020. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom ezt honnan szedted, de szó sincs ilyesmiről„


Itt a hír:


"Baljós árnyak előtt kétszáz évvel játszódó A Köztársaság Fénykora elnevezésű új Star Wars korszakot is egy „beúszó” bevezető szöveg vezet fel a rajongók számára.„


[link]


Nos?

2020. nov. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Öm igen... és hol van az, hogy itt lesz bemutatva ez a kilépő mester, aki Yoda fajába tartozik? Jól tudom, hogy a Köztársaság Fénykora az micsoda, csak azt nem vágom, honnan jött, hogy lesz benne ilyesmi, mert biza én semmi ilyet nem hallottam


Ellenben olyat igen, hogy maga Yoda szerepelni fog benne (ez hivatalosan is meg lett erősítve), nem ezzel kevered?

2020. nov. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a filmek kivágott jelenetei nem számítanak kánonnak, szóval tök mindegy, hogy mi volt benne.
2020. nov. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!