Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok hasonló csavaros-misz...

Tudnátok hasonló csavaros-misztikis sorozatokat mondani mint pl a lost?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy ne legyen unalmas akármilyen jó, tehát lekössön és ne unatkozzak amíg nézem.

Illetve legyenek benne hatalmas mind f.ckok meg csavarok, ahogy mondtam, mint a lostban.



2020. nov. 15. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a Misfits című sorozat ugrott be ami egészen hasonlít. Szerintem próbáld meg azt. :)
2020. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Watchmen minisorozatot tudnám ajánlani, 1-2 nap alatt nézhető, de szerintem megéri megnézni.
2020. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A misfits marha jó sorozat, de kevésbé misztikus. Az amint imádok, oda vagyok érte és vissza, és még misztikus is, az az Attack on titan
2020. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sorozatokra gondoltam nem animére :D
2020. nov. 15. 22:38
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Az animéből is van film meg sorozat🤨

ez egy sorozat, csak anime, attól még ugyan olyan jó mistikus története van, ha e miatt nem vagy hajlandó megnézni, arról már nem tehetek😥😕

2020. nov. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Manifest konrétan olyan mint a Lost.

Tudom még ajánlani a Watchmen-t, Westworld-öt, Dark-ot. Illetve nem annyira csavaros, de mindenképp érdekes a Raised by wolves.

2020. nov. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hatossal egyet értek. Én esküszöm szeretem a Manifest-et, de annak se füle, se farka, nem szól az ég világon semmiről, csak random események láncolata. Esetleg még a hátrahagyottak lehet érdekes a kedves kérdezőnek ha már az AoT-ot meg sem próbálja, mert "anime"😅
2020. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!