Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ez a film?

Mi lehet ez a film?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az egyik jelenetben az ablakpárkányban ül az anyuka és a kisfiú.

Megkérdezi a fiú, hogy ő miért nem járhat iskolába.

Az anyuka pedig a kezében tart egy táviratot és ilyen sötét/homályos az egész háttérfény. Azt mondja a kisfiúnak, hogy "túl okos vagy hozzájuk és a tehetségeddel nem tudnak mit kezdeni, ezért azt kérik, hogy én neveljelek és én foglalkozzam veled tovább stb, ezért kell itthon maradnod".


Aztán a kisfiú felnő, okos és sikeres ember válik belőle, gazdag is lesz. Azzal fejeződik be az egész film, hogy a fiú megtalálja azt a táviratot, amit az anyukája mutatott neki. A levélben valójában az áll, hogy a fiúnak tanulási/pszichés problémái vannak és, hogy az iskola ezzel nem akar foglalkozni. Az anyukája ezt soha nem mondta el neki és úgy kezelte, minthogyha ő egy különleges/okos ember lenne. Tényleg az is vált belőle.


A történet többi része sajnos nincs meg, azt sem tudom, hogy mikor láttam, talán 3-4 évvel ezelőtt, de maga a film lehet régebbi.


Köszönöm a segítséget!



#sérült gyerek #nem jár iskolába #anyukája tanítja #okos sikeres gazdag lesz
2020. nov. 17. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Az igazi csoda
2020. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez az, de azért köszi!
2020. nov. 17. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Tipp:

[link]

2020. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos ez sem az, amit keresek.
2020. nov. 17. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:
A filmet nem ismerem, de a fenti történet Thomas Edisonról szól (egyébként nem teljesen így volt a valóságban, de gyakran hangoztatott példabeszéd). Hátha ez segít a keresésben valamennyit.
2020. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez alapján meglett, kedves #5. Fiatal Tom Edison története. Köszönöm szépen! :)
2020. nov. 20. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Mármint ez a címe, hogy "Fiatal Tom Edison története"? A Google nem dob ki erre nekem semmit.
2020. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!