Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen megfontolásból néztek...

Milyen megfontolásból néztek olyan sorozatokat mint a Trónok harca vagy a Witcher?

Figyelt kérdés

2020. nov. 17. 19:27
A kérdező szavazást indított:
ténylegesen érdekel a története
csak a pucér nők és a szexjelenetek miatt nézem őket
36 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
100%-ig az első. Miért akarnék megnézni 70 órát pár pucér jelenet miatt, ha azt találok 2 perc alatt akármennyit a neten?!
2020. nov. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor is megnéznéd említett sorozatokat, ah abszolút semmilyen 18-as jelenet nem lenne bennük, maximum elmondanák hogy történt ilyesmi?
2020. nov. 17. 19:29
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Hogyne. De azt azért tegyük hozzá, hogy ez a fiktív sorozat is egy olyan korban játszódik, amiben ezek a dolgok reálisak. Nem úgy mint most, a modern korban.
2020. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Személy szerint nagy rajongója vagyok a műfajnak, a szép lányok pucérkodása pedig kellemes kiegészítője a sorozatnak.
2020. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Az első opció. Abszolút nem érdekelnek a pucér nők, mivel full meleg vagyok.
2020. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem nézem őket. A GoT-ot is kb. a 6. évad közepéig követtem.
2020. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Először GoT-ot is könyveben olvastam, ott nem nagyon volt " nézhető " pucérkodás
2020. nov. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Első. Engem már néha zavar is a sok túltolt szexjelenet.
2020. nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

Abszolút az első! Nem mondom, nem tesz neki rosszat az a pár pucér és erotikus jelenet, inkább hozzáad.


Meg a trónok harca szerintem tényleg pont nem az a sorozat, amiben a pucér nők a legizgibbek. Nagyon király a története, az, hogy annyi cselekményszálon fut, a különleges karakterek, a látványos és gyönyörű helyszínek.... :)))

2020. dec. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%

A történet miatt, meg mert érdekel mit esznek rajta. És e gy nagyon jó sorozat, úgyhogy érdemes volt megnézni.


Egyébként kevés volt benne a szexjelenet, szóval nem is értem mi volt az a nagy rugózás rajta, hogy tele van szexjelenetekkel. Legfeljebb egy Barátok Közthöz képest. A legyilkolós jelenetei sokkal durvábbak voltak, érdekes módon az senkit nem zavar.

2020. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!