Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Potter karakterek...

A Harry Potter karakterek mikor és kivel vesztették el a szüzességüket?

Figyelt kérdés

SZERINTED?

Ron: szerintem Lavenderral a 6. évben

Piton: Szerintem soha

James: Lilyvel a 7. évük után

Draco: Pansyval 5-6. éveben

Ginny: Harryvel a 7. évük után


Másra nincs nagyon tippem, neked?



2020. nov. 17. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek,bár szerintem Ginny-nél van esély hogy azzal a csávóval vesztette el akivel a 6.évben volt együtt(hirtelen nem ugrik be a neve)
2020. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Harry, Hermione: Ginnyvel/Ronnal a 7. év után

Lupin: Tonksszal, valamikor a házasságkötésük körül

Dobby: Teszlek Süveg (bocs ezt muszály volt)

Cho: Diggoryval valamikor Harry negyedéves korában

Umbridge: remélem soha

Sirius: soha, vagy valami rövidtávú kapcsolatában, amiről nem írnak a könyvek

Féregfark: soha, esetleg egy patkánnyal (attől függ, mennyire hat az animágus ösztöneire az állattest)

Bill: Fleurrel, valószínűleg amikor Kagylólakban laktak

Voldemort: Bellatrixszal, bár én nem ismerem el azt a színdarabot kánonként

Fred: valószínűleg soha

George: valamikor a 7. év után Angelinával

2020. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Frics úr pedit Mrs.Norrisal
2020. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Hermione szerintem Krummal a bál után/alatt.

Ron szerintem nem feküdt le Lavenderrel, neki szerintem Hermione volt az első.

Fleur Delacour szerintem tuti nem Billel, őt sanszos hogy döngették már elég korán, mert jó csaj + véla + +belevaló + francia.

Dumbledore állítólag meleg volt, szóval passz.

Voldemortnak szerintem nem volt normális szexualitása, maximum megerőszakolhatta pár áldozatát de szerintem az se.

Harry jó kérdés, szerintem Cho megvolt neki. Ha nem akkor egyértelműen Ginnyvel.

Ginny passz, szerintem elég korán, tuti nem Harry volt neki az eleje.

Dobby x Teszlek Süveg +1

Umbridge egy dementorral.

Hagrid jó kérdés lefeküdt-e a félóriás francia tanárnővel.

2020. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
na azt hiszem ennyi elég is volt az internetből mára
2020. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Az ide kommentelők többsége szerint kb mindenki a későbbi feleségével/férjével vesztette el,tök mindegy,hogy tizenéves volt vagy 30 felett.Zseniális.

Ne legyetek már ennyire naivak. Attól még,hogy nincs megemlítve egy ifjúsági sorozatban,hogy ki hány emberrel kavart nem jelenti azt,hogy csak azzal voltak akit megemlítettek.

(itt most értelemszerűen nem a 3 főkarakterre gondolok)

2020. nov. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Harry: Ginnyvel, valamikor Voldemort legyőzése után.

Ron és Hermione: Szerintem egymással, vagy a hetedik rész alatt a sátorban, vagy ők is Voldi legyőzése után. Szerintem nem volt Ron+Lavender és Hermione+Krum szex, nem olyan volt egyik kapcsolat sem.

Ginny: Szerintem neki biztosan nem Harry volt az első. Vagy Dean, vagy a még korabbi pasija, akinek nem jut eszembe a neve.

Bill és Fleur: Szerintem kizárt, hogy egymással. Fleur azért nem, amit a 4-es írt, Bill meg szintén egy "menő" srác volt, szerintem vagy már a Roxfortban elvesztette, vagy utána, átoktörő korában valami külföldi nővel.

Lupin: Biztosan Tonks-szal, nem hiszem, hogy korábban lett volna kapcsolata. Tonksnak viszont szerintem volt korábban.

Sirius: Szerintem még Roxfortos korában, vagy nem sokkal utána, valamilyen futó kaland során.

Féregfark: Soha.

Voldemort: Szintén soha, az Elátkozott gyermeket nem vagyok hajlandó elfogadni.

James és Lily: Szerintem Lilynek James volt az első, de Jamesnek már biztosan volt valami kalandja korábban.

Piton: Szerintem soha.

Dumbledore: Szintén soha.

Cho és Cedric: Egymással Harry negyedik évében.

Fred és George: Szerintem mindketten valamilyen futó kapcsolatban már a Roxfortban, vagy Harry hatodik éve alatt.

Hagrid: Szerintem a francia igazgatónővel, mikor az óriásokhoz mentek.

Umbridge: Szerintem soha (hacsak nem kért még valamit Mundungustól a medálon kívül :D).

2020. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy Sirius soha nem volt nővel. Ő az a tipikus rosszfiú volt iskolás korában, akinek csöcsös posztereke voltak a szobájában... Lehet, hogy szerelmes nem volt, de biztos, hogy voltak szexkapcsolatai.


Pitonról el tudom képzelni, hogy soha.


Tom Denemről el tudom képzelni, hogy nem érdekelték a lányok, vagyis inkább úgy mondom, hogy maga a szex nem érdekelte. Beteg ember volt, Rowling leírta feketén fehéren, nem tudott szeretni, így lehet szexuális vágyai se voltak. De szerintem ő, ha akart volna, tudott volna lányt szerezni magának, hisz őt kifejezetten jó képűnek írta le Rowling, aki a tanárokat is meg tudta vezetni, manipulálta őket.


Mivel Harrynek nem volt közelebbi kapcsolata lánnyal Ginny előtt, max Choval tudom elképzelni. Szóval Harry vagy Choval az 5. évükben, vagy Ginnyvel, lehet, mikor az Odúban lakott Harry. Főleg, hogy a 6. évük végén, tudták, hogy el fognak menni az esküvő után horcruxokat keresni, nem tudta látják-e még egymást Ginnyvel, ha előbb nem, akkor megtörténhetett a dolog.

Ron, Hermione szerintem egymással. Hermione túl konzervatív volt ahhoz, hogy csak úgy szerelem nélkül, pl egy bálon, egy bolgár fiúval elveszítse, Ron meg olyan szerencsétlen volt a lányokkal, szerintem ők egymással voltak először.

2020. nov. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Noemi09876 válasza:
100%

Szerintem Harry Ginnyvel a csata utan

Ron es Hermione szinten a csata utan

Cho es Cedrik Harry negyedik eveben

Lupin es Sirius tuti hogy meg a Roxfortba

Lily Jamessel a hetedik evukbe

James viszont szerintem valami random lánnyal mar sokkal korabban

2020. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!