Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megvettem a Jóbarátok 10....

Megvettem a Jóbarátok 10. évadát, de hogy lehet az, hogy magyar-angol felirat és hang van ráírva a borító hátoldalára, de van rajta francia is (hang is és felirat is)?

Figyelt kérdés
Nem baj, sőt örülök neki, mert tanulok franciául, csak kíváncsi vagyok.
2010. aug. 10. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A két "legnépszerűbb" nyelv kicsiny kis országunkban az angol és értelemszerűen a magyar. Nagyon kevés embert érdekel a francia nyelv egy DVD-n, ezért nem volt ráírva.
2010. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom... elvileg rá kellett volna írniuk, ha rajta van, nem? Végülis mindegy... :) a lényeg, hogy rajta van. (pl. Szívek szállodája DVD borítóra rá van írva a francia, olasz meg a spanyol is [7. évad])
2010. aug. 10. 21:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Haverom vett olyan DVD-t évekkel ezelőtt külföldön (asszem, Halálhajót?), amin - noha nem volt feltüntetve a borítón - volt magyar 5.1 hang és felirat is.
2010. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!