Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen az uj aranyiranytu...

Milyen az uj aranyiranytu sorozat? Miért engedélyeztek hogy végül mégiscsak vászonra vigyek a sztorit?

Figyelt kérdés
Elkezdeném de az előzetese nem fogott meg. És szerintem ritka csúnya szereplőket sikerült válogatni az eredetihez képest. Olvastam az első 2 könyvet a borostyanlatcsovet végül nem vettem meg mert meguntam a sztorit. A film nagyon tetszett de a sorozatnál elbizonytalanodtam.

2020. nov. 19. 20:28
A kérdező szavazást indított:
Igen Jó, kezd el
Hát inkább hagyd, nem éri meg
Fantasztikus
Szörnyű
16 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Az úr sötét anyagai marha jó. Annyira ímádom, nem is tudom, hogy lehetett ilyen jól megírni. Kezd el bátran
2020. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem ismerem a sztorit, mármint nem láttam sem a filmet, és könyveket sem. A sorozat első évadát viszont igen, és így ismeretlenül teljesen jó élmény volt - persze összehasonlítási alap nélkül. A gyerek színészek pedig nem irritálóak, A CGI-nek nincs olcsó benyomása (a filmhez képest +10 év technológia fejlődés benne van), Pantalaimon hangját pedig egész nap hallgatni lehetne, úgy el van találva.
2020. nov. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Szerintem az eredeti film a korához képest is szépen helytállt technikailag. Ajánlom nézd meg.

2020. nov. 20. 16:45
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a sorozatot, de sajnos sokhelyen a film jobb. TEszem azt maga az arany dolgok, illetve Bolvangar, és a Medvék harca. Ezek mind jobbak a filmben. De a sorozat könyvhűbb, és James Mcavoy Asriel-je a legjobb dolog valaha. Ha tudod és megnézed, mindenképp eredeti szinkronnal tedd.
2020. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Azért a filmnek 4x akkora volt a költségvetése és csak 2 óra volt. A sorozat ehhez képest 40-50 millió fontból galdálkodott 8 epizódra.

Én nem igazán szerettem a filmet, lehet azért, mert a könyvet olvastam először. De a sorozatot imádom, még úgy is, hogy olvastam a könyveket és tudom, hogy sírni fogok.

Nem ártasz magadnak, ha belenézel. Megnézed az első 2-3 részt és ha nem tetszik kikapcsolod, ennyi.

Abban egyetértek, hogy James McAvoy Asriel-je a legjobb dolog valaha.

2020. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat még ma este nekikezdek
2020. nov. 22. 19:18
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nekem lyra színésze nem teszik igazan
2020. nov. 22. 19:18
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja meg az anyjáé
2020. nov. 22. 19:18
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az anyjáé annyira nem rossz, Lyra viszont tényleg kicsit fura. De meglehet szokni. #4
2020. nov. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Irtózatosan jó, követi a könyvet, nem összecsapott mint a film. A szereplők alakítása valami fergeteges, nem szeretem az HBO-t, de emiatt előfizettem rá! Remélem teneked is tetszeni fog majd :D
2020. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!