Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot fejlesztenéte...

Milyen sorozatot fejlesztenétek, ha kapnátok rá lehetőséget?

Figyelt kérdés
Mi lenne a műfaja? Mi lenne a történet? stb.

2020. nov. 22. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a mélyebb/sötétebb sorozatokat, filmeket szeretem leginkább, úgyhogy biztos valami krimi, dráma és thriller lenne.
2020. nov. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kellene már végre egy a magyar történelemből ihletet merítő sorozat is.
2020. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dean R. Koontz-tól a Ne félj és az Éjszaka fogja című könyvekből készítenék sorozatot. Ezek összefüggő könyvek.


Stílusra krimi-thriller-misztikus-horror lenne, hangulatra a Stranger Things állna hozzá legközelebb.

2020. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TR75 ***** válasza:
Hadley's Hope eleste.
2020. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megvalósítanám azt, amire 10 éves koromban vágytam és csinálnék egy Bionicle rajzfilmet.

És mielőtt bárki írná, hogy haha de vicces, teljes komolysággal mondom. Ez a téma tökéletesen adta volna magát egy komolyabb, elvont fantasy sorozathoz, és mégse csapott le rá senki, hanem hagyták az egészet feledésbe merülni. Pedig az összefüggő alapsztori, a hangulati elemek, a látványtervek, a zenei megvalósítás és a mögöttes tematika már régóta mind megvannak és még az eredeti alkotók közül többen még mindig lelkesednek érte. Csak az hiányzik, hogy valaki egy normális médiumba adaptálja. Az a négy olcsó, rövid animációs film, amit régen kiadtak, a felszínt sem karcolgatta.

2020. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!