Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan érdemes előkészülni,...

Hogyan érdemes előkészülni, hogy ha horrort, thrillert, misztikus filmet nézek, a lehető legjobb élményben legyen részem?

Figyelt kérdés

Szerintem fontos a körítés is, hogy emlékezetes maradjon egy film. Most mozikba nem mennék, szerintem nem is lehet, de ugye a covid előtt szerettem járni a hangulat miatt is, amit teremt. Volt, hogy 1 hónapban 5 filmre is elmentem :D


30f-ha ez számít :)



2020. nov. 23. 17:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Nektek mi vált be?
2020. nov. 23. 17:58
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem igényel különösebb készülést, esetleg annyi a különbség, hogy horrort leginkább az esti órákban szeretek nézni.
2020. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Be kell készíteni a hűtött söröket,hogy film közben ne keljen mászkálni.
2020. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is az esti órákat javaslom, jó hangminőséggel (házimozi, ha van), esetleg fejhallgatóval, de akkor nyilván egyedül. Rengeteg apró, finom zaj, hang van az ilyen filmekben, amelyeket normál hangerőn meg sem hallani. Sör, csipsz, pattogatott kukorica
2020. nov. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pelenka, kamillatea, paprikaspray, utóbbival vigyázz, hogy a hátad mögött álló pasas szemébe fújd és ne a sajátodba... Nem kellemes...
2020. dec. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!