Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy juthatok hozzá az Odaát...

Hogy juthatok hozzá az Odaát c. sorozathoz?

Figyelt kérdés

Kérlek normális válaszokat adjatok, ha írtok.

DVD-n szeretném megvenni, de csak angolul találtam. Amivel nem lenne gond, de én speciel ezt a sorozatot csak is szinkronosan szeretem.

Tudom, hogy még csak most fejezték be a sorozatot és, hogy a teljes leszinkronizálása nincs kész. Így nem is számítok még az utolsó évadokra, de van rá lehetőség, hogy megvegyem DVD-n őket magyar szinkronnal? Vagy nem is gyártottak hozzá DVD-t, ami magyar? Az első évadot megtaláltam, de a többit nem találom.

Vagy van rá lehetőség, hogy beszerezzem máshogy? Torrent letöltés nem érdekel, mert már nem egyszer tette tönkre a gépem az ilyen, és jelenleg nincs is honnan leszedjem.

Az Indavideóról letudtam volna szedni az egészet, de úgy pár hónapja pont törölték az egészet, ami fent volt és akkor még nem tudtam, hogy lelehet onnan is tölteni videókat.

Szóval van rá lehetőség, hogy a birtokomban legyen az odaát összes évadja szinkronosan?



2020. nov. 26. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Magyarul DVD-n - sajna - csak az első szezon jött ki, nincs is több.

Már pedig más módja nincs, hogy az egészet megszerezd, főleg szinkronnal.

Az indán nmo-t keresd, talán - mondom talán - visszatölti amije van.

(nmo mindig más számmal szerepel - most talán a születési év-hó-napjával -, mert állandóan törlik a töltéseit, de megtalálhatod.)

2020. nov. 26. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát én is így voltam de makor még nem volt annyi évad szinkronositva kénytelen voltam áttérni angolra eleinte zavart de pár rész és rájöttem hogy nem rossz. És miután visszamentem magyarra nagyon zavart idegesitettt.
2020. nov. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaz mostmár 14 ig le van forditva.
2020. nov. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magadnak is kiirhatod cd re
2020. nov. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És torrent nem teszi tönkre a gépet soha. Ugye 11 évig torrenteztem. Pl ncore on fönt van 14 ig.
2020. nov. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És ha kell adthatok meghívót
2020. nov. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Próbáltam angolul és igen nem rossz, csak az zavart benne, hogy olykor túlságosan hadarnak és nem értem. xD

A Torrentről annyit, hogy igen én is évekig torrenteztem, de már egy ideje nem. Amikor megpróbáltam pár hete letölteni hivatalos oldalról, pont az odaát miatt (Meg a vikingek miatt, ahol a szinkronnal pont fordítva a problémám)a bittorentet telepítésekor azt írta, hogy Hozzáférés megtagadva. Amikor meg a uTorrentet próbáltam, az meg egy jó adag vírust telepített a torrent helyett. Pedig hivatalos oldalról töltöttem le...

Amúgy nCore fiókom van, szal tudok letölteni, csak maga a program ami rossz...

2020. nov. 28. 18:33
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha még valakit érdekel, akkor nemrégiben rakták fel mind a 15 évadot szinkronosan az HBO MAX-ra.

Végre valahára. :D

2022. ápr. 23. 02:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!