Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt a TV-ben leadott...

Pintér László kérdése:

Melyik volt a TV-ben leadott első film, vagy bármilyen egyéb jellegű adás, amiben káromkodtak, és mi volt az a szó? Illetve ugyan ez a kérdés magyarban is érdekelne. Melyik filmben/adásban volt Nálunk hallható először káromkodás, és mi volt az?

Figyelt kérdés

2020. nov. 27. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Amerikában 1965-ben volt egy "damn".

[link]

2020. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1972: George Carlin humorista kimondja a hét tiltott szót, amit szerinte az álszemérmes média kerül. Fel is jelentették a műsort, amiben kimondta, az ügy a legfelsőbb bíróságig jutott. Végül 1978-ban emiatt alakították ki a "késő esti műsorsávot". Nagy forma volt az öreg. :D


[link]

2020. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2020. nov. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Valahogy éreztem, hogy pereskedős sztorik lesznek benne. Mondjuk szánom-bánom, Én is rátudtam volna ezekre keresni, de lusta voltam.
2020. nov. 27. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!