Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Mártírok filmben miért köpi...

A Mártírok filmben miért köpi ki a csaj a kaját?

Figyelt kérdés
Nem valami guszta, de ehető étel (úgy hallottam kása). Tehát nem vmi ehetetlen, undi dolgot adnak neki, az állaga lehet, hogy undi, de meglehet enni. Akkor miért köpte ki a kínzás elején folyamatosan? Én a helyébe örültem volna, hogy kapok vmi ételt, és inkább megettem volna, hogy aztán hagyjanak békén, mert őt meg is pofozták akárhányszor kiköpte.

2020. nov. 30. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ellenszegült, hiszen fogva tartották.
2020. nov. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó,ezt értem, de éheztették. Akkor miért nem örült, hogy végre enni kap, akármi is legyen az? Ahelyett, hogy falta volna, kiköpte. És gondolhatta volna, hogy ha ellenszegül mégjobban bántják majd (hisz olyankor meg is pofozták), akkor már jobb lett volna együttműködnie velük. Vagy azt gondolta, hogy majd ha ellenszegül elengedik? Nem tudta, hogy ezzel mégjobban felidegesíti őket?
2020. nov. 30. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy az, hogy ilyen helyzetben az ember a legkevésbé sem racionális, a másik pedig, hogy az elrablóinak akkor sem akar az ember engedelmeskedni, ha kap érte pár pofont. Egy-két ütés semmiség a lelki oldalához képest egy ilyen helyzetnek.


Másrészt, ahogy te is írtad. Csak eleinte köpte ki. Aztán már megette, mert belátta, hogy hiába áll ellen, nem megy vele semmire, ennie viszont kell.

2020. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a választ! :)
2020. dec. 1. 09:49
 5/5 anonim válasza:
Huh, mindig azthittem, valami ehetetlent adnak neki
2021. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!