Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A HBO Max tehát olyan lesz...

A HBO Max tehát olyan lesz mint a Netflix. Szerintetet ugyan olyan egyszerűen lehet regisztrálni és beállítani a magyar lokalizációt külföldről mint a Netflixen?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 06:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen
2020. dec. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem erre ma senki nem tudja a választ. Nyilván nem a Netflix által használt felületet fogja használni. Azt sem lehet tudni, hogy a magyar tartalmakra be lehet-e majd regisztrálni akárhonnan. Az sem valószínű, hogy 100%-ban lokalizáltan lesznek elérhetők az USA-beli tartalmak pl. Szerintem egy dolog fog változni, hogy ahogy a Netflixnél is, lesz kb. a mai HBO Go-val megegyező tartalom, ami lokalizálva lesz és lesz majd egy halom tartalom, ami elérhető lesz innen is, de szinkron vagy felirat nélkül.
2020. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Illetve mindezek mellé, a mai kedvező ár 1890 forint helyett, mondjuk felhúzzák az árát a Netflixszel azonos köré, tehát olyan 3000 forintra.
2020. dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én már a felirattal is kibékulnék.

Netflixen is nagyobb százalékban vannak a azinkron nélküli filmek/sorozatok.

2020. dec. 5. 15:31
 5/6 anonim ***** válasza:
3# Amerikában 15dollár/hó,itthon is minimum Netflx árban lesz a Hbo Max.
2020. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#2 "elérhető lesz innen is, de szinkron vagy felirat nélkül." Picit ebben van humur mármint sokszor volt olyan film vagy sori ami ott nem volt szinkron de max felirat de van hogy az se de fel mentem torrentre és lám egyből taltam is magyar szinkron os verziót sőt néha 5.1 volt a magyar szinkron
2022. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!