Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van a netflix-nek értelme?

Van a netflix-nek értelme?

Figyelt kérdés

sziasztok érdeklödnénk hogy van e értelme a netflixnek ?


mert van ncore-m és regiztem a netflixre rengeteg filmek vannak de legtöbbje nem magyar még olyan se magyar ami nekem a gépen meg van magyarba


pl felelsz vagy mersz vagy a venom van olyan funkcio a netflixbe hogy csak magyar filmeket mutasson ?


2020. dec. 5. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha magyar netflixre fizetsz elő akkor alapértelmezett ként csak a magyar tartalmakat fogja mutatni
2020. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én nem tudom melyikre fizettem elö de 2500 ft al fizetem aszt hiszem de ha nem magyar filmeket is mutassa akkor nem jora fizettem
2020. dec. 5. 17:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Itt még nincs igazán kiépülve sajnos.
2020. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked az a fontos, hogy minél több magyar szinkronos filmet nézz, akkor a Netflix nem neked való.
2020. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
akkor ez a egész sorozatokra van ki hegyezve ?
2020. dec. 5. 19:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem. Csak nincs olyan sok szinkronos cucc, mint te szeretnéd. Felirat van.
2020. dec. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen van értelme. Ha te letöltöd ncore-ról az ugye "lopásnak" számít, úgy mint pl a játékok esetében.

Plusz ezért kaszálnak sorozatokat. Látják hogy egy adott sorozatot mennyien néznek meg és az alapján rendelik be a következő évadot. Nos ha egy csomó ember torrenten tölti le, azt nem számítják bele, így hiába van egy sorozat ami nagyon sokmindeniken tetszik, de 70%ban letöltik, 30%ban meg netflixen nézik. Így a netflix kaszálja mert nincs elég nézettség.

2020. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Netflixen inkább feliratos filmek és sorozatok vannak. Javítsatok ki, ha tévedek, de úgy tudom, az HBO GO az, ahol több a magyar szinkron. Egyébként egyéni preferencia kérdése, én úgyis angolul nézem, esetleg angol felirattal. Két dolog szabályozza, hogy milyen tartalmakat látsz Netflixen:

- a nyelvválasztás (ahogy már említettem, az én profilom angolul van, anyukámé magyarul így más tartalmakat látunk)

- hogy melyik földrajzi régióban vagy (licenszek miatt, elvileg VPN-nel kijátszható)


A lényege az, hogy LEGÁLIS. Az előző által említett visszajelzésen kívül, a pénzeddel is támogatod a sorozat készítőit. (Én amíg esti suliba jártam, hasonló összegeket költöttem kávéra havonta. Így átszámítva nem para.)

2020. dec. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hát nem tudom nézem én is angolul ugy hogy magyar felirattal van csak ugye ugy nem az igazi


akkor volna a tuti hogy ha ami ncore-on vannak tartalmak az át venné a netflix az összeset és akkor mindenki el felejtené a torrenteket lehet többet kéne fizetni érte de tojnénk rá

2020. dec. 6. 12:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak megsúgom hogy a netflixről veszi le az ncore és nem fordítva.

Netflixen is jelennek meg filmek ami nem saját. Itt a kérdés hogy mikor tudják megvenni a jogokat. De pl HBO GO-n sincs fent minden film.

Az ncore nem legális a netflixel szemben.


Meg amúgy csak a magyar nép ennyire zsugori. Nekünk a legnagyobb csomag van, 4000 ft havonta ami egyáltalán nem nagy összeg ennyi tartalomért. Mindig mindenki talál magának valami érdekeset.

2020. dec. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!