Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan lesz vége a Barátok...

Hogyan lesz vége a Barátok Köztnek szerinted? Jövő nyáron elemezzük a véleményeinket :D

Figyelt kérdés

Mit tippeltek, hogyan varrják el a különböző főbb szálakat?


Szerintem a cég szempontjából Mikit előveszik (felépül) az utolsó 1-2 részre és visszaveszi a cég irányítását, amiben már Klaudia is megbékél és az egész család a része lesz. Ez a városrész projekt lesz a csúcspontja az egész cég működésének.


Árpád valami nagyon durva dolgot fog csinálni, és Gizi Laci mellett fogja befejezni.


Krisztián megbékél azzal, hogy Zsolt és Alíz a család érdekében együtt legyenek és Zsolt lesz a családfő, azaz összejönnek Alízzal.


Vili bának látomásai lesznek Magdi nénivel kapcsolatban. Kilátogatnak majd néhány Kertész családtaggal a sírjához.


Balázs is meg fog jönni az utolsó egy két részre, és összejönnek Vandával. Simon pedig Dorkával lesz együtt. Még akkor is, ha most leszbinek állítják be.


Valamiért pedig úgy érzem, hogy ennek az épülő városrésznek lesz köze egy későbbi esetlegesen új sorozatnak, vagy a BK folytatásának.


Várom a ti tippjeiteket is, tényleg kíváncsi vagyok!


Jövő nyáron pedig elemezzük kinek lett igaza :D


2020. dec. 6. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az 100%, hogy happy end lesz. A negatív karakterek vagy megjavulnak vagy megbűnhődneky a pozitívak pedig boldogan élnek tovább. Kibékülnek, akiknek ki kell és összejönnek, akik összeillenek. Egy ilyen napi sorozat, szappanopera nem bevállalós. Pedig lehetne. Ha már úgyis vége, meghalhatna 1-2 főszereplő, hogy legalább a vége üssön. Lehetne drámai, de nem lesz.
2020. dec. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miklós megtébolyodik.Felveszi az iszlámot, belép az ISISbe és agyonlő mindenkit.
2020. dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki meghal...
2020. dec. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kiderül, hogy az egészet csak a Vili bácsi álmodta.
2020. dec. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miki elveszi feleségül Klaudiát.
2020. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az utolsó 2 komment lehetőségén beszarnék :D


De a Vili bácsis az nagyon jó lenne, szerintem tök különleges lenne ez a verzió és még el is tudnám fogadni, aranyos :D

2020. dec. 6. 18:38
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Lehet túl fiatal vagy hozzá, de ez egy Dallas-os utalás poén volt :).
2020. dec. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is beállok a sorba és a 4-es válasz tartalma igazán vicces lenne.


Sajnos én sem láttam a Dallast és amilyen hosszú ez valószínűleg így is marad. De leírnád az utalás lényegét? A Dallas így fejeződött be? :)

2020. dec. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A Dallas-ban miután meghalt Bobby (közönségkedvenc karakter) a nézők követelték, hogy hozzák vissza. Úgy hozták vissza a sorozatba, hogy kiderült, hogy egy teljes évadot Bobby felesége álmodott, így az egész meg sem történt.
2020. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Aztarohadt. Az mondjuk durva lehetett. :D
2020. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!