Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Family guy butít?

A Family guy butít?

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy tanulni nem sokat lehet belőle, tehát csak simán szorakoztatásra készült. De olyan poénok vannak benne, hogy azok teljesen lefárasztják az agyamat :D

Ha valaki sokat néz Family guyt, akkor az butává válhat tőle?



2020. dec. 6. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle buta az ember, csak ne csinálj olyat, ami benne van. Mármint ne utánzd, mert az egy sorozat, és ez a valóság.
2020. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát tény, hogy okosabb nem leszel, de én nem vettem észre magamon, hogy bármi káros hatással lenne, pedig évek óta szeretem, idén nyáron pedig ledaráltam majdnem az egészet
2020. dec. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

-Mit csinál a denevér a mikróban?

-?

-Zenét hallgat.


-Miért zsíros a tej?

-?

-Hogy ne nyikorogjon tehénfejés közben.

2020. dec. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyik kegvenc sorozatom, tudom, rengeteg fárasztó poén van benne, de szerintem találni benne olyat is, amihez kreativitás is kell, meg nem olyan tipikus idióta vicc, amit a kocsmában sütnek el sörözés közben.
2020. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés ki mennyire képes elválasztani a valóságot és a fikciót, ha valaki nem tudja arra bármi káros lehet nem csak az ilyen mesék.
2020. dec. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A Family Guy egy szatíra ami rengeteg társadalom kritikát tartalmaz. Sajnos (?!) elég sok agyatlan humor van benne és túlzások is akadnak, de csak a hlyéket lehet hlyíteni. Aki értelmes az látja, mikor mit parodizál. Aki alapból hlye az nem fogja ezt látni és csak azokon a poénokon fog röhögni, amin nem kell gondolkodni.
2021. márc. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!