Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik fontosabb szereplők...

Melyik fontosabb szereplők visszatérésére van esély a Mandalorian 2. évadának évadzárójában?

Figyelt kérdés

(aki még nem látta SPOILER)

Kik azok a szereplők, akik visszatérhetnek az eddigi két évadból és összefoghatnak Mandoval Grogu visszaszerzésére?

Az egyértelműnek tűnik, hogy Mando mellett részt fog venni Boba Fett, Fennec Shand és Cara Dune, illetve talán visszatér segíteni Mayfeld is (vagy ő lehet mégse, nem tudom).

Szerintetek mekkora esély van hogy csatlakozik Ahsoka, Bo-Katan és két társa, vagy éppen Cobb Vanth, netalán régebbi ismerősök, mint például a páncélkészítő? Illetve ti személy szerint ki(k)nek örülnétek legjobban?



2020. dec. 16. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mayfeld biztos nem. Szerintem Ashoka-ra sincs sok esély. Esetleg Bo-Katan és csapata megpróbálja visszaszerezni a sötét kardot és "véletlenül" összefutnak. Cobb Vanth nem igen fog idáig eljönni+sok idő, amíg elmennek érte. Viszont van egy olyan érzésem, hogy megérkezik a jedi is, akivel a Gyermek beszélt (bárki is legyen az).
2020. dec. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálam is az játszik, hogy a kamera elé egy Jedi bedugja a fejét a film végén! De csak azért a végén, hogy lepődjünk meg és várjunk rá még egy évet.
2020. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Maybe Windu? :)
2020. dec. 17. 00:36
 4/14 anonim válasza:
48%
Már hogy lett volna Windu, ha meghalt. Gondolkodj ember. Ha meg azt a tábort erősíted, hogy mégis életben van, akkor elárulom rosszul tudod
2021. jan. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#4: Egy ideig azt hittük, hogy Darth Maul, Boba Fett és Palpi is meghaltak, és nézz oda: mégsem! Windu visszahozása még könnyebben is menne, mint Palpié.

Egyébként meg honnan tudod? Talán a Lucasfilm egyik belső embere vagy, aki minden titkot tud?!

Én nem állítom biztosra, de látok rá valamennyi esélyt. Te se állíts olyat, amiben nem lehetsz biztos!

2021. jan. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én Boba Fettről személy szerint gondoltam és reménykedtem, hogy nem halt meg,így most örülök. De egyébként Windunak levágták a kezét, szétvillámozták és még zuhant is pár 100 métert szóval igen biztosan halott, nem, nem vagyok a lucasfilm belső embere, csak reálisan gondolkodok
2021. jan. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
És mint kiderült, nem Windu volt az azóta megnéztem felirattal, hát csak nem igazam lett 😱
2021. jan. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Winduval kapcsolatban: Darth Mault meg derékban kettészelték, kétdarabban belezuhant egy több kilométeres aknába és visszatért. Boba meg túlélte egy olyan szörny gyomrában ahonnét még senki nem jött ki. Pedig ő még csak nem is erőérzékeny.

Akkor Windu túlélése miért lenne annyira lehetetlen? Az egyik legnagyobb erőhasználó. Levágták a kezét, és? Csomó mindenkinek levágták, Anakinnak többször is, mégis túlélték. Erővillámot kapott? Luke is kapott szintén Palpatine-tól, mégse lett maradandó károsodása. Vader azért halt bele mert géptest tartotta életben ami tönkrement a túltöltéstől. Az meg hogy zuhant párszáz métert, akár egy siklóba is beleeshetett, de ha nem és betonra ért földet, akkor is ott van Maul példája, az akna alja se hiszem hogy jobb volt...

Amúgy meg ha már láttad a sorozatot, akkor nem gond ha még egy aspektusból megvilágítom: akkor Grogut ki mentette ki a jedi templomból és helyezte biztonságba? Ha mindenki meghalt elvileg aki a templomban volt? Ki volt az aki közelről ismerte Yoda mester faját, ha tudta ő az akit ki kell menteni?

2021. jan. 17. 13:21
 9/14 anonim válasza:
Bárki lehetett, aki kimentette, mint ahogy a fallen orderben trilla suduri az ifjoncokat. De egyébként Windu sokkal több villamot kapott, mint Luke, de most azzal érvelni hogy "más halottnak vélt szereplőket is visszahoztak" nem támaszt alá semmit és nem ad okot azt feltételezni hogy Windu életben van. Meghalt kész ennyi, menj fel Wookiepediara nézd meg mit írnak nyuszikám
2021. jan. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Illetve Skywalker korában ő is megszólalt tehát tudjuk kinek van igaza
2021. jan. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!