Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a jobb ? A sorozat...

Voyager24 kérdése:

Melyik a jobb ? A sorozat vagy a könyv ? Mi a véleményetek ?

Figyelt kérdés
Van ez a fanasy sorozat The magicians Lev Grossman regényéből amit imádtam, nem rég daráltam le az 5 teljes évadot és még biztos hogy sokszor fogom újra nézni bár volt egy olyan cselekmény a sorozatban amivel nem értettem egyet..nem akarok Spoilerezni. Mivel ez a cselekmény (még vagy soha ?) nem történt meg a könyvben úgy gondoltam hogy érdemes lenne mind 3 könyvet megvennem. A dilemma az az hogy mi van akkor ha a könyv nagyon eltér a sorozattól és ez miatt nem fogom szeretni. Sokan azt mondják hogy a könyv ezerszer jobb mint a sorozat és hogy konkrétan gyűlölik a sorozatot, nem tudom én imádtam a sorozatot...nagyon...

2020. dec. 16. 23:00
A kérdező szavazást indított:
Sorozat
Könyv
8 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szerettem a könyvet és a sorozatot is. Sok dologban eltér a kettő, de alapjaiban véve azért mégis ugyanaz. Talán a regényben maga a történetvezetés sokkal kidolgozottabb, és érdekesebb, de teljesen érthető, hogy mindent nem tudtak beletuszkolni a sorozatba. Pl. Julia karaktere papíron fényévekkel jobb annál, mint amit a szériában láttunk.
2020. dec. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre ha azután olvasok el egy könyvet miután a filmet (sorozatot) láttam kicsit csalódni fogok...Nem tudom miért van ez pontosan:/
2020. dec. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kevés sorozat/film tetszett egy könyv után. Persze azért vannak kivételek. A könyveknél az tetszik jobban, hogy számomra jobban kifejezi az érzelmeket, néhány cselekmény jobb leírva (filmeknel ez csak időhúzásnak tűnik) és pl.: jobb amikor én képzelem el hogy néznek ki a szereplők
2020. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!