Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A mostani 11-14 éves lányok...

A mostani 11-14 éves lányok miért vannak annyira oda a romantikus filmekért?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmmel ezen gondolkodtunk de nem nagyon jöttünk rá, aki tényleg szereti elmondanám hogy mi annyira jó? (semmilyen rossz indulat nincs bennünk csak tényleg érdekelne🥰)

2020. dec. 21. 09:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Mert tombolnak a hormonok és jó fantáziálni a romantikus pillanatokról 😀

Én is ilyen voltam, 2 szereplő csókolózott és "úristen úristen 😍😍😍😍"

Azóta felnőttem és nem szoktam így ujjongani, de vicces visszagondolni 😁

2020. dec. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a 11-14 éves lányok körében mindig is népszerűek voltak a romantikus filmek.

Ha te meg a barátnőd nem estetek át a romantikus film korszakon, akkor ritka kivételek vagytok.

2020. dec. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Én is szerettem anno a romantikus filmeket, pedig nem vagyok lány és a környezetemben is tapasztaltam, hogy a lányok legalább fele szereti/szerette a romantikus filmeket.

Én is azt tudnám csak mondani, amit az első válaszoló.

Abban az időszakban vannak, amikor megtapasztalják milyen vonzódni valakihez, elkezdenek felnőni, tetszenek nekik a fiúk és jó egy ilyen élethelyzetben ilyen témájú filmeket nézni.

Egyébként vannak olyan eomantikus filmek, amik felnőttként is kifejezetten élvezhetőek és/vagy kellően drámaiak.

2020. dec. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
"mostani"? :D :D Ez már megy egy ideje.
2020. dec. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Ez érdekes

Én 16 vagyok de engem is nagyon érdekelnek

Kiskoromban utáltam az ilyeneket

De olyan jó látni esküszöm hogy a kedvenc szinészeim ott csókoloznak meg minden xd

Meg azokat is imádom mikor nem merik elmondani egymásnak az érzéseik,az olyan izgi :D

2020. dec. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem csak a mostani lányoknál van így, mindig is így volt.

Én meg mindig is kivétel voltam, mert amit a környezetemben mindenki szeretett, az engem taszított :D Én anno 11-14 évesen kijelentettem, hogy engem nem érdekel a szerelem, a szüleim meg is rémültek.

2020. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Én 16 éves lány vagyok, de sosem érdekeltek annyira a romantikus filmek. Ha valamelyik barátnőm mondta, hogy nézzünk meg egyet akkor oké, de amúgy önszántamból nem nézném meg őket. Jobban szeretem a vígjátékokat, a fantasykat, az akciót... Ha a romantika méllékszál, akkor az úgy jó, de sosem szerettem őket annyira, mint mások.
2020. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

#7

Igazából velem is igy van

Én nem is a romantikus filmeket szeretem hanem ha egy sorozatban egy rész szerelemről szol akkor onnantol avval foglalkozam vgy nem tudom hogy foglaljam ossze :)

2020. dec. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Ez teljesen normális. Ebben a korban én is odavoltam a nyálas romantikus filmekért. A lányok ebben a korban kezdenek serdülni és nővé érni. Ilyenkor kezdik felfedezni a fiúkat is. Természetes, hogy ilyenkor már álmodoznak az első csókról, meg a Nagy Ő-ről.
2020. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat elnézést akkor rosszul írtam nem csak a mostani tizenéves lányok vannak oda az ilyen filmekért
2020. dec. 21. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!