Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik oldal a legjobb?

Melyik oldal a legjobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Film, sorozat nézésre milyen oldalakat ajánlotok ami legalább 90%ban biztonságos? Eddig a videát használtam de, szinte mindent leszedtek onnan, az indavideóról meg ne is beszéljünk. Még az alap, 90es évek belieket is. Volt még egy oldal az a neve hogy sorozatbarát, de ahhoz valami meghivó kell, azt meg én honnan szedjek?! Netflix előfizetésem van, de azon alig van olyan amit nézek, és szinte mind angol, még az is aminek van rendesen magyar szinkronja, tudok angolul de azért könyörgöm, ha már annyi pénzt fizetek érte, akkor rakják oda a másik száz szinkron mellé a magyart is.... Legalább egy feliratot. Ha tudtok segítsetek légyszíves!

2020. dec. 25. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Én ezért torrenteztem.
2020. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Videán és indavideon neked mi nem biztonságos? Azért, mert kaptak valamire copyright bejelentést és leszedték a tartalmat, attól még az oldallal nincs baj. Youtubeon is volt fent anno egy rakás teljes film.
2020. dec. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha magyarul akarsz nézni, és nem baj, hogy fizetős, akkor a Netflix helyett HBOGO.
2020. dec. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
sorozatbarat.club lett az új oldal.
2020. dec. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Online-filmek (.hu) (minden igazából fent van,netflixesek is,meg bárhol megjelentek is)

Filmezek (.com)

Filmezz (.eu)

Ez a 2 meg arra jó,ha esetleg az elsőn nincs fent magyarul/felirattal,akkor talán valamelyiken fent van,és jó minőségben játsszák ezek is persze

2020. dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!