Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy régi, kb 80-as...

Keresek egy régi, kb 80-as éves közepe-végi (tv, nem mozi) filmet, ki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy kezdődött, hogy egy szegény munkás családot látunk, ahol az apa elviszi a tinédzser fiát egy helyi bolond (vagy piás, vagy mindkettő, nem emlékszek), de gazdag nőhőz, hogy ott valamit dolgozzon, amolyan nyári munka címén. Viszont ott van a nőnek az unokahúga, vagy a lánya, nyári szüneten vagy valami hasonló okból. És összebarátkoznak, majd egymásba szeretnek. Valamelyikük talán festő művész volt, és később egy nagy városba, ami talán New York, újra találkoznak és összejönnek. Kicsit zavaros így, de hátha valaki ráismer? Na, valaki?

2020. dec. 26. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekesen hangzik.
2020. dec. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerelmünk lapjai? Elég hasonló a sztori, mondjuk 2004-es film, de a történet a 40es években játszódik.
2020. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos nem az, azt ismerem.
2020. dec. 28. 08:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Valahogy emlékeimben úgy volt a sztori, még talán gyerekek lehettek mikor találkoztak előszőr abban a nagy házban. Majd valamiért újra elvitte az apja a fiát abba a házba. A nő aki egyedül (vagy a lányával/unokahugával/stb) ott élt, be volt kicsit kattanva, piázott is talán. Úgy emlékszek, hogy elég zavaros volt a ház is (sok növény volt, talán kicsit lelakott is). Később a srác meg valami nagy városba találkozott a lánnyal, de már volt valakije. Sajnos a film végére nem is emlékszek, lehet nem volt lehetőségem végignézni. Sajnos több hónapja volt ez.
2020. dec. 28. 08:50
 5/5 A kérdező kommentje:

Na, sok keresgélés után végül megtaláltam, és egy kicsit mellényúltam, 1998-as a film, de a film képvilága zavarta meg az emlékeimet. Nem is emlékeztem - mivel akkor már rég megtaláltam volna -, hogy Robert De Niro is játszik benne, de a főszereplő Ethan Hawke.


És a film címe: Szép remények (1998-ból), mindenkinek ajánlom akit érdekelnek a komoly és nem nyálas romantikus filmek.

2021. jan. 4. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!