Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Brie Larson és a Marvel...

Brie Larson és a Marvel Kapitány most mitől lettek hirtelen népszerűek és trendik, ha eddig mindenki utálta őket?

Figyelt kérdés

[link]


Itt írják hogy 1-2 napja hirtelen nagyon népszerű lett a Marvel Kapitány (állítólag a Wonder Woman új filmnek van hozzá valami köze mondjuk én ha meggebedek se találom az összefüggést), és hogy azóta a téma "trendingel" meg mindenki dicséri meg szereti a Marvel Kapitányt, sőt még Brie Larsont is a neten, akit eddig mindenki utált. Mi ez a nagy pálfordulás hirtelen? Van valami konkrét oka?



2020. dec. 29. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Mindenki nem utálta. Egy nagyon hangos kisebbség ontotta magából az utálatot, ahol csak tudta. Kikáltották a legrosszabb Marvel-filmnek, pedig hát szerintem a Vasember 2-3, meg a Thor 2 igencsak alulmúlták.

Biztos sokan nem szeretik, de hogy mindenki utálta? Dehogy. De aki elégedett, az nem hangoskodik.

Hogy most miért lett felkapott? A Wonder Woman 84 megjelenése miatt. Női szuperhősös film mind a kettő. Itt a kapcsolat. Marketing. Ha tetszett az új, nézd meg ezt a régebbit, amit lehet, hogy nem is láttál. (Nekem mondjuk a Wonder Woman se tetszett, de az már az én bajom.)

2020. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért elég sok helyen le volt húzva, míg aki nem utálta az se rajongott érte ennyire mint most, ezért fura nekem. A WW84-gyel meg nem látom az összefüggést, oké hogy női hős, de egyrészt két konkurens cég hősei, másrészt a Wonder Woman első része se volt promótálva mikor a Marvel kapitány kijött tavaly.
2020. dec. 29. 23:46
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

A kérdés és/vagy a cikk egy reklám. Nem lett trendibb, hacsak nem maga a cikk próbálja ezt elhitetni és így lesz trendi.

A comixologyn most minden képregényen 60%-os kedvezmények vannak, gondolom növelni akarják az eladásokat.

2020. dec. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legujjabb wonderwomanhez képest ( mert borzasztóan szar lett tényleg jó a marvel kapitány
2020. dec. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem szar a WW84. Csak az agyatok már kisült a sok marvel trashen.
2020. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Wonder Woman 1984 nem az igazi, de nem rossz. Ugyanaz a nő írta és rendezte a sztorit, női főszereplő van benne. Ha megnézel egy pár rection videót a Youtube-on, akkor azt fogod látni, hogy a csajok szerették, a fiúknak meg kevés volt. A csajok imádták benne a szerelmi szálat, meg azt, hogy jól kigúnyolják benne a férfiakat, de a pasik meg pont ezt nem érezték reálisnak, nekik több kaland kellett volna. Valamit elő kellett venni, hogy össze tudják hasonlítani. Nekem semmi bajom sincs Brie Larsonnal vagy a Marvel kapitánnyal. Hozta azt, amit vártam tőle. A WW84 is ilyen volt. Gal Gadot pedig csodaszép, nekem ez is elég volt. :D


Ezek után lehet majd elmélkedni azon, hogy a Star Wars új filmei közül az Acolyte lesz szintén ilyen és a Rouge Squadron is ugyanettől a csajtól kerül majd filmvászonra.

2020. dec. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Brie Larson és Gal Gadot is gyönyörűek.
2021. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!