Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lesz Nagy Pénzrablás...

Mikor lesz Nagy Pénzrablás (money heist) 3. évad szinkronosan?

Figyelt kérdés

2020. dec. 30. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudni. Nemrég jött ki az első két évad magyarul. Tekintve, hogy egy kerek történet az első 2 évad, ezért lehet, hogy akkor lesz második rablásról magyar szinkron, ha annak a storynak is vége.


A szinkron stúdiók teljesen megálltak covid alatt!

Ezt is vedd figyelembe, hogy emiatt csúszik a szinkron.

Egyedül a hangos könyvek és az alámondásos, mesélős szinkronok mennek.

2020. dec. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bachy80 válasza:
41%
Annyira hülye kifogásnak tartom ezt a covid miatti csúszást. Ha jól tudom a szinkront egyesével veszik fel...egy fertőtlenítés az egész...de most erre mindent rá lehet fogni. Mellesleg én is várom... bár azt mondják spanyolul sokkal nagyobb élmény...csak luxus idő ha mást nem lehet a film közben csinálni...😀
2021. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Te hülye kifogásnak tartod. A stúdióban akkor sincs munka.


Nem tudom, milyen szinten vagy a filmes szakmában, hogy ilyen nagy hangon tiltakozol ez ellen. Van egyáltalán bármilyen filmes, színészi végzettséged?

2021. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
39%

@anonim

"Tekintve, hogy egy kerek történet az első 2 évad, ezért lehet, hogy akkor lesz második rablásról magyar szinkron, ha annak a storynak is vége."

Kösz a spoilert. Most fejeztem be a 2. évadot.

2021. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Hát! Aki panaszkodik, hogy úszás közben vizes lesz, attól nem kérek elnézést :)


A második évad le van zárva szépen. Aki azt végig nézte és várja a következőt, annak semmi spoiler nem volt ebben.

2021. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
37%
Tanulj meg angolul
2021. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Felirattal sokkal jobb sorozatot nézni szerintem. De ti elvagytok a magyar szinkronnal mikor én néztem spanyolul volt csak es magyar felirat nem hogy magyar szinkron xD
2021. jan. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Skip20 válasza:
74%
Van aki szereti a geliratot van aki nem , de hogy egyik jobb lenne a másiknál nemhiszem..... ott a könyv ha olvasni szeretnék. Világhírü és minőségi a magyar szinkron, tehát nem szar.
2021. jan. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 Nam érték egyet veled! Borzalmasan érzelem menetes az angol szinkron! Katasztrófa. Sokszor nem is azt mondják, amit kéne. Félrefordítás és hanyag szinkron színészek.


Ezért a sorozatért nem Angolul kell megtanulni, hanem olvasni magyarul, vagy spanyolul.


De akár még is lehet várni a magyar szinkront, mert az jó lett. Közepesen jó a fordítás. Kiemelkedően jók a szinkron színészek és Netflix ismét bele vágott több helyen - teljesen feleslegesen - a magyar szinkronban. Állandóan ezt csinálják. A szinkron studio lead egy jó szinkront a netflix elrontja egy kicsit, de nem nagyon.


A "tanulj meg angolul" közhely itt nem jön be!

2021. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már meg is van
2021. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!