Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt olyan, hogy azért véleked...

Volt olyan, hogy azért vélekedtél máshogy egy film/sorozat szereplőről, mert nem az elejétől láttad a filmet/sorozatot?

Figyelt kérdés

Pár napja a YouTube ajánlotta nekem ezt a videót:

https://www.youtube.com/watch?v=4dNj1JZUy64

Amit az indexképe miatt meg is néztem, mert oda s vissza vagyok az igényesen megvalósított filmes démonokért s egyebekért.


Aztán nézegettem ott a többi ilyen részletes videót, ezzel kezdődően:

[link]


Majd elkezdtem nézni a sorozatot.



S így a 3. évad után úgy érzem, hogy a 2 egyik legnagyobb sorozatbeli gonosz (Lilith, Jonathan) a legnagyobb áldozatok.


Lilith meddő az exe miatt (Ádám), de egy "gyereke" mégis van. (Az ő vérét jutatták Jonathan-be a születése előtt, hogy erősebb legyen.) Gyereknevelésben úgy kb 0, de mégis fontos neki Jonathan (mert hanem nem töltött volna el azzal egy fél évadot, hogy feltámassza minden áron). Viszont megölik a fiát, s miután sikerült visszahoznia az életbe, a fiú elárulja.


Jonathan-nek meg elég sz@r gyerekkora/élete volt. Az apjának csak egy kísérlet volt, az igazi anyja nem szerette a démon vér miatt, a másik anyjának csak az volt a fontos, hogy van, az nem, hogy ő hogy érzi magát.


Szóval... na... Elvileg az árnyvadászok démonok elleni küzdelméről szól a sorozat, de nekem a 2. linkelt videó miatt inkább egy családi tragédia volt végig...



2021. jan. 1. 15:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!