Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emlékszik valaki erre a műsorra?

Emlékszik valaki erre a műsorra?

Figyelt kérdés

Kb 7-8 éves koromban,szóval 2012-2013 körül mehetett a tévében, én legalábbis akkoriban néztem, sajnos a tv csatornára és a címére nem emlékszem, viszont most az este eszembe jutott.

A lényeg az volt, hogy ha jól emlékszem voltak akadálypályák ahol végig kellett menni különböző módokon, egy jelenet maradt meg, az is csak homályosan, amikor az egyik versenyzőnek kézen állva kellett végig menni a pályán.

Nem nagy segítség, tudom, de meg szeretném találni,csak fogalmam sincs hogy kereshetnék rá, ezért kérdezem meg itt,hátha van még aki esetleg emlékszik valamennyire, vagy esetleg lenne tippje, melyik lehetett az :D



2021. jan. 2. 22:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, ha jól emlékszem mindig este 8-kor kezdődött :D
2021. jan. 2. 22:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Játék határok nélkül?
2021. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon hasonlít rá, de szerintem nem ez lehetett, ha jól emlékszem ott mindig egy versenyzőt mutattak aki csinálta a feladatokat, itt viszont ahogy látom többen csinálják.
2021. jan. 2. 23:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezek megőrültek?

Sajnos hirtelen nem tudok több hasonló műsort.

2021. jan. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam youtuben rákeresni, volt ez a Lehetetlen küldetés amire még talán emlékszek is, lehet hogy abban volt. Mintha ismerős lett volna
2021. jan. 3. 09:43
 6/8 -,C9H13N,- válasza:
Magyarországon készült?
2021. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát, erre már részletesen az a baj nem nagyon emlékszek, magyarul mondta de ez nem jelent semmit, simán lehetett szinkron is.
2021. jan. 3. 22:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is az ezek megőrültek műsorra tippelnék. Vagy a lehetetlen küldetés
2021. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!