Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Sabrina hátborzongató...

A Sabrina hátborzongató kalandjaiban, a földi Sabrina, hogy jöhetett össze Nicholassal, ha az eredeti Sabrina elvágta a gyergyák összenőtt kanócát ezzel megszüntettve az egymás iránt érzett szerelmet?(a 4. évadban)

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Jaj ne, megint összejöttek? Én még az éved elején járok, az a focista srác vagy az a másik, Billy sokkal normálisabb.

Soha nem értem, hogy miért írják szét őket, hogy aztán megint újra összehozzák őket. Rohadtul irritáló.

2021. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam, hogy akkor most mi van, mert az volt benne hogyha azt elvágja akkor soha többé nem lesznek érzései egyik iránt sem. Szóval ez eléggé értelmetlen, hogy újra összejöttek.
2021. jan. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 válaszoló bocsi, hogy sporlereztem😖
2021. jan. 5. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!