Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Commuter-Nincs kiszállás...

The Commuter-Nincs kiszállás film vége?

Figyelt kérdés

A végén nekem két jelenet sem volt tiszta: az egyik, amikor ugye dulakodik Liam Neeson karaktere az áruló "barátjával", és az megszerzi a pisztolyt, de Neeson leszedte róla a rendőrségi jeladót: ugye ott a mesterlövész azt hiszi, hogy Neeson a zsaru és azt lövi le helyette. Viszont utána mondja a Sam Neill alakította rendőrtábornok vagy ki, hogy régóta nyomoztak a lelőtt áruló zsaru után. De akkor a kommandós miért lőtte le? Hiszen ha Neeson nem veszi el a nyomkövetőt akkor ő az akit lelőnek, ergo mégis végezni akartak vele. Ezt nem értettem.



A másik: a legvége, mikor a nő megint ott van a vonaton (eleve mit keresett megint a vonaton?), na ő igazából kicsoda volt? Miért nem tartóztatták le az események után, miért ücsöröghetett a vonaton könyvet olvasva? Vagy neki mi volt a szerepe? Ezt sem igazán értettem.



Valaki meg tudja ezt a két dolgot magyarázni nekem?



2021. jan. 3. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Ez az én kérdésem 3 évvel korábbról:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..


Legalább átfogalmazhattad volna...

2021. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. De engem is érdekel, és a te kérdésed eléggé régi, azt már nem hiszem, hogy bárki megtalálja. Ezért nekem is fel kellett tennem, így talán választ kaphatunk rá.
2021. jan. 4. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!