Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz a Teen Wolfnak hetedik...

Lesz a Teen Wolfnak hetedik évada? :D

Figyelt kérdés

Illetve lesz végre olyan pár akik tényleg együtt maradnak szerintetek?

:D

Illetve van rá esély hogy Allison visszatérjen a halálból? :(( Úgy szerettem.


2021. jan. 4. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz 7. évad. A Teen Wolf is már régi történet, 2017-ben már befejezték. Sőt, ha jól emlékszem, nem csak kaszát kapott a sorozat egyik napról a másikra, hanem rendesen lezárták a 6. évaddal a sorozatot. Lehet voltak pletykák 7. évadról, nem tudom, mindenesetre 7. évad nem lesz.
2021. jan. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pletykák tényleg voltak, de befejezték. Tavaly a jogokat is elvesztette az MTV, tehát ha akarna se csinálhatna többet - röviden ha cél lett volna a folytatás, akkor nem hagyják elveszni.


Ahogy olvastam, brutálisan beesett a nézettség az utolsó 2-3 évadban, átlag 2 millióról olyan átlag 500 ezerre. Majd talán 10-20 év után valaki reboot-olja, ahogy manapság is egyre kevesebb az eredeti ötlet.

2021. jan. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem is értem az instán az mtv oldala alatt a "rajongókat" hogy miért erőltetik ennyire. Persze van akinek nem megy a szekér annyira biztos vissza menne de minek? Én pl stiles nélkül biztos nem nézném ( már mikor derek otthagyta a sorozatot se volt a legjobb). Akkor inkább csináljanak egy full új vérfarkasos sorozatot ne egy gagyit ami teen wolf reboot címen fut. Szerettem a sorozatot meg a hangulatát szeretném ha lenne hasonló, de már több bőrt nem lehet lehúzni az ő történetükről.
2021. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!