Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » !SOS!Jó filmet keresek. Van...

!SOS!Jó filmet keresek. Van ötleted?

Figyelt kérdés

Terveztem mára egy filmes estét de még nem találtam meg az igazit.Olyan Chris Pratt feelinges filmet keresek ha értitek mire gondolok.

Szórakoztató de nem gagyi és úgy mindenben tökéletes. Ha ki tudtátok igazodni a pánikrohamomon és értitek akkor tudnátok ajánlani filmeket? A normális válaszokat előre is köszönöm.A saját kedvenceket is írjatok le ha van kedvetek.

jan. 6. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Én nem értem 😕

Milyen Chris Patt-es filmek? Olyan kell amiben ő szerepel?

jan. 6. 18:34
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Galaxis örzöi? (Nem tudom pontosan mit értessz ,,Chris Pratt feelinges” film alatt de ebben van Chris Pratt...)
jan. 6. 19:44

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!