Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek milyen a Sabrina...

Szerintetek milyen a Sabrina 4. évadának a vége? És a 4. évad egyben az utolsó is? (Sabrina hátborzongató kalandjai/Chilling adventures of Sabrina)

Figyelt kérdés
+még azt nem értem, hogy amikor Zelda a köztes világban volt mert lelőték akkor azt látta, hogy a halálos ágyánál Sabrina is ott van. De a 4. évad végén Sabrina meghal, akkor ezt most, hogy?

2021. jan. 7. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Nekem annyira nem tetszett a vége, sőt ez az egész évad nem volt olyan jó, mint mondjuk az első 2. Voltak jó pillanatok ugyan, de sokszor azt éreztem, hogy fontos szálak nincsenek kifejtve, csak úgy megemlítik és ennyi, míg felesleges dolgokkal meg megy az idő, amit simán ki lehetett volna hagyni. Lucifer, Caliban és Lilith karakterét is eléggé elrontották, pedig mindegyikben volt potenciál.

Azért így se volt rossz, de befejező évadnak kicsit többet vártam. (Igen, ez volt az utolsó, nem lesz több rész.)

2021. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teljesen egyett értek veled, szerintem a végét teljesen lecsapták, meg az a menny szerű valami a hatalmas arany felirattal sem volt rossz
2021. jan. 7. 17:18
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Csalódás a netflixtől... Pedig nagyon vártam. Voltak jó pillanatok, de nem értettem, hogy egy-egy karaktert vagy sztori szálat miért kezdenek el ha nem fejezik be. Kár érte. Pedig jó volt.

Spoiler

(Amúgy, ha a házuk melletti földbe temetik nem kellene feltamadnia, mint a nenikéjének?)

2021. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nemtom gyakorlatilag meg se kellet volna halnia, de elég sok ilyen van benne pl. Sabrina és nickh nem is jöhettek volna össze újra.
2021. jan. 8. 07:23
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Utáltam. Nick egy gyökér. Nem érdemli meg Sabrinát...
2021. jan. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Betti1994090313 válasza:
Sziasztok! Én még csak az első évadnál járok. Maga a film nagyon tetszik, de van benne egy hatalmas baki amit részről részre az arcodba vágnak. A filmkészítők igazán jobban utánna nézhettek volna dolgoknak mielőtt megcsinaltak egy mágiáról szóló filmet.
2022. júl. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi az a baki? - ha megkérdeztem, kíváncsi vagyok 🙂
2022. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!