Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Riverdale vélemény?

Riverdale vélemény?

Figyelt kérdés
Ha szereted, miért, ha nem, miért nem, ha igen kik a kedvenc szereploid kedvenc jeleneted stb...barmi a riverdale lel kapcsolatban :)
2021. jan. 7. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én abbahagytam asszem a 2.évadnál.. Unalmasak voltak a párosítások (Bughead,Varchie),a főszereplők több, mint a fele idegesítő volt (Betty, Archie,Cheryl),plussz történet is ellaposodott.

Kedvenc szereplőim: Toni,FP, Sweatpea, Veronica,Jughead(bár vele elég kétes vagyok)

Kedvenc shippjeim: Tonihead,Barchie

Kedvenc részek: Talán az elejét még élveztem,illetve a Serpents-ek jeleneteit, Toni-val és Sweatpea-val az élen.

2021. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első 2 évad tetszett,a 3. és 4. már kevésbé de nem volt annyira rossz mint ahogy másoktól hallottam...Elég érdekes sorozat, sok olyan dolog van benne aminek nem igazán volt értelme. Meg sokszor volt az hogy apróságokkal foglalkoztak, míg nem foglalkoztak olyan dolgokkal amik elég érdekesek (tangerine..mondjuk ennek sem igazán volt értelme)..na meg Cheryl komolyan ott tartja a halott bátyját a pincében? Elég érdekes módja a gyász feldolgozásának...Nekem egyébként Jughead a kedvenc szereplőm
2021. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerettem az első 2 évadot, szimpatikusak voltak a szereplők, a színészek, a sorozat hangulata. Viszont a 3. és a 4. évad tele volt random történésekkel. Meg aztán vannak benne logikátlan dolgok. Pl. Veronica egy saját bárt/klubot/nemtudommit üzemeltet, mikor még egy tinédzser. Nagyon hihető. De ez csak egy példa a sokból. Úgy tűnik, hogy az írók a sorozat közben elfelejtették, hogy a szereplők elvileg 16-17-18 éves fiatalok. Meg nagyon hülye párbeszédek vannak benne, főleg a 3., 4. évadban. Szóval ez így rövidem a véleményem, de az idők során volt már pár kérdés, ahol bővebben kifejtettem. :D Szóval szerintem a Riverdaleban volt potenciál, de elszúrták, és létrehozták ezt az összevisszaságot.
2021. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk tetszett mind a 4 évad, bár nálam elég, ha szórakoztat egy sorozat. Én amibe beleszerettem az a képi világa, a színek, ez a stílus nekem nagyon tetszik. (biztos van valami neve szakmailag) No meg az sem elhanyagolható, hogy azért nem túl unalmasak a részek, szinte mindegyik rész végét úgy zárják le, hogy várod a kövit. Személy szerint nem vagyok ellene, ha elcseszik a sztorit, ha minden másban tetszik.


Vagy a sztori visz magával, vagy a képi világ a színészekkel.


Ez a sorozat egy fáradt nap után pont jó, nem igényel sok agyalást.

2021. jan. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek! Örülök, hogy értelmes emberek tévedtek ide, akik normálisan tudnak egy negatív kritikát is megfogalmazni. Minden válaszban van olyan dolog, amivel egyetértek, elég sok hiba van ebben a sorozatban, nekem se túl életszerű hogy egy 16-17 éves lány egy ilyen rum meg romkocsma bizniszt futtat, a halott jason a kápolnában sem valami hiteles, a negyedik évadban rengeteg cringe párbeszéd és jelenet zajlik, azon a tangerine jeleneten már rendesen kellemetlenül éreztem magam, és a musical epizódok szövegéről meg forgatókönyvéről ne is beszéljünk. A Clifford-Jason vonal nagyon jó volt, szerintem nem kellett volna ilyen hamar megölni cliffordot, lehetett volna olyan hogy pl ő és Hal Cooper összeállnak stb.....betty apja is egy jó vonal volt, kar hogy annak is vége lett. Mikor archie a javitóban volt, azok a részek voltak a legjobbak, de a 4. evad már nagyon el lett rontva, remélem az 5.nél összekapják magukat. További válaszokat is várok!
2021. jan. 8. 15:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Az 5. évadot már nagyon várom. Kíváncsi vagyok arra az időugrásra
2021. jan. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 citromosbonbon válasza:
100%
Lehet, hogy már nem aktuális a válaszom, de nekem ez a kedvenc sorozatom. Persze, mint minden sorozatnak, ennek is van jó meg rossz oldala. Számomra nagyon találóak az évad "rejtélyek", én minden évadot és minden részt "tűkön ülve" néztem végig, annyira tetszett. Nagyon várom az 5. évadot, de a premierig gondoltam megnézem még egyszer. :D A kedvenc évadom a 2. évad. És lehet, hogy nem a kérdéshez tartozik, de amikor Jughead meg Betty veszekedtek a sorozatban, mindig annyira elszomorodtam.:( :)) Egyébként a kedvenc szereplőm Jughead és a 4. évad is nagyon tetszett.
2021. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első évadot nagyon imádtam, az tökéletes lett. A második évadot kicsit vontatottnak éreztem, egy pár részt lecsaptam volna belőle, mert így már kicsit nyögve nyelve néztem végig. A harmadik évadnál abbahagytam. Az már nagyon nem tetszett.
2021. jan. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

1. - 2. évad nagyon tetszett.

Aztán kezdett ellaposodni a történet így a harmadik évadnál abbahagytam.

2021. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 The Crow95 válasza:

Elég érdekes sorozat,néha tele kesze-kusza már-màr zavaró,de mégis magával ragadó részekkel.

Egyes részekben túl sok a csavar,sőt van pár fölösleges tartam is,pár unalmas párbeszéd.

Összeségében az egyik legjobb sorozat amit eddig néztem,majdnem minden évad/rész letudott kötni.

Nekem a legszimpibb karakter/karakterek: Jughead,Betty,FP és néha Hiram Lodge

Un szimpi: Cheryl,néha Veronica,és Betty muterja.

2021. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!