Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire szeretitek és kedveli...

Mennyire szeretitek és kedvelitek Columbot?

Figyelt kérdés

Szerintem az egyik legjobb sorozat a világon.

Kevés dolog köt le a tévében de ha őt meglátom akkor nem állom meg hogy ne nézzem végig.

Ráadásul hétköznap egyszerre három adón is megy.

És még azt is hozzátenném hogy amikor egy bűntény végére ér és közben ahogy kinyomozza az az eljárás és logika amit végig vezet nagyon pazar.

Ti mennyire kedvelitek Columbo hadnagyot?



2021. jan. 8. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Alapjában nem szeretem a krimiket (sorozatokat pláne nem), mert többnyire egysíkúak. A Columbo az egyetlen kivétel, mert bár a néző mindig tudja, ki a gyilkos és az is nyilvánvaló, hogy a végén mindig összegyűlik a bizonyíték a letartóztatásához, de ahogyan lépésről-lépésre halad és bolygatja az apró részleteket, az valóban zseniális. Az is fogyaszthatóbbá teszi a sorozatot, hogy a felesleges drámaiság helyett inkább könnyedebb, humorosabb a történet. Az egyedüli, ami nem tetszik benne, hogy amikor az adott rész végén Columbo egyedül marad a gyilkossal, őt egyikük sem akarja bántani, vagy nem akarnak elmenekülni, hanem elismerik a vereségüket és feladják a meccset. Kissé túl úriemberes viselkedés ez egy gyilkostól. :)
2021. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Én szeretem. Látszólag nem gyanúsítja a gyilkost, és velünk is elhiteti, hogy nem az az ember tette, aztán a végén egy hirtelen fordulattal bebizonyítja, hogy az volt a tettes, akire nem is gyanakodtunk. A történet végén érdekesen levezeti a nyomozás menetét, és az ok-okozati összefüggéseket.
2021. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
minden nyomozós sorozat alapja-nagyszerű-mindennapos!
2021. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Az egyik legjobb krimisorozat, bármikor meg tudom nézni.
2021. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
En utalom mint a szurt. Felháborít hogy még mindig megy
2022. márc. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5

Akkor mit szeretsz?

2022. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!