Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a sorozat?

Melyik ez a sorozat?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban ment egy sorozat a TV-ben, kb olyan 2005-2007 környékére saccolom. Nem volt maratoni sok epizód, lehet csak 1-2 évad készült. Azt hiszem az m1 sugározta - nem esküszök. Azt hiszem 3 csaj volt a főszereplő, ők testvérek voltak (?), talán barna hajúak voltak, de erre se esküdnék. Nem emlékszem a sztorira, nem tudom milyen műfajú/nemzetiségű volt, esetleg szappanopera-e, nem emlékszem. De nem az a tipikus teleregény volt, annál ízlésesebb, kulturáltabb, komolyabb.

Összeszedtem minden gyerekkori kedvenc sorozatomat, de erre az egyre nem jövök rá, és nagyon bosszant. Az megmaradt, hogy egyik-másik csajnak gyönyörű arca volt.

Tudom, nem sok a támpont, de köszi...


2021. jan. 9. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
3 csajtestvér...ennyi maradt meg. Ebből nem lehet kitalálni :) Bűbájos boszorkák...ott 3 lány testvérrel indul. De kb csak ezt ismerem 3 lánytesóval :) legalább valami a sztoriból nagy segítség lenne :)
2021. jan. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szívek szàllodája?
2021. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szívek szállodája nem csajtesók és nem is 2 évados.
2021. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3

Köszönjük,Emese. A kérdező ?-et tett a tesók után,vélhetően nem biztos benne. Azt meg nem tudtam,hány évados.

2021. jan. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!