Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film volt az, ami...

Melyik film volt az, ami régebben nem tetszett neked vagy nem értetted, de mostanában már igen?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Marvel filmek

Régen úgy voltam hogy hú na én ilyen hülyeséget nem nézek

De aztán nagyon jó :D

Bár velem ez inkább könyvekkel szokott történni,végén kiderül hogy jó aztán veheted a folytatást :)

2021. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szégyellem,de az Alkonyat filmek..

Sose akartam megnézni,horror=thriller fanként a vámpír+nyál kombó elég gázak tűnt.

Aztán beadtam a derekam és ráfüggtem. ( dobáljatok meg virtuális rohadt almával, pls).

2021. jan. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2es

Ne szégyelld!

Neked ilyen az ízlésed ha másoknak ez nem tetszik sajnálom,ez van

Te ilyen vagy és ne foglalkozz azzal hogy rajtad kivül jópár ember nem szereti

Én pl.szeretem Fluor Tomit

És követem isntán+

2021. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Sikoly volt anno ilyen. Amikor először megnéztem, mint híres horrort, akkor nem értettem, hogy ez miért számít félelmetesnek és mi ebben a jó, aztán amikor évekkel később rákaptam a horrorokra és újranéztem, akkor értettem meg, hogy nem is félelmetes akar lenni, hanem egy szatíra és a meta-humor miatt rögtön a kedvenceim között landolt. :D
2021. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Boldog halálnapot 1-2. Mondom, na egy újabb ostoba visítozós tinifilm, egy primitív szőkével. Valójában csavaros, jó film, és a szinésznő is remekül játszik benne.
2021. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a Teen Wolf. (Igaz, nem film, hanem sorozat)

Kb 9 evvel ezelott az rgyik havetom ajánlotta, biztos volt benne, hogy nekem is tetszene, de mindig madt kezdtem el nezni. A Netflix is folyton feldobta, de sosem inditottam el. Aztan egyszercsak a nyar vegen beleneztem. 6 szezont letoltam kb 1 honap alatt. Total Tyler Hoechlin and Dylen O'brien fan lettem.

2021. jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!