Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem működik a sorozatbarát?

Miért nem működik a sorozatbarát?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már új neve van, viszont nekem azzal is problémám van. Akármelyik linket megnyitom, maga a sorozat nem jön be, csak a reklámos, "visszaszámolós" rész, ahol ha visszaszámol, utána egyből a filmre dobna be. Viszont elég nehezen kezd el számolni, majd ha mégis sikerül, újrakezdi számtalanszor és azon az oldalon ragadok:D Nagyon idegesítő mert mindig van valami probléma ezzel az oldallal..Valaki akadt el már hasonló helyzet miatt?

2021. jan. 10. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem rendesen működik. Nálad van valami gond.
2021. jan. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem sem működik

szintén kezd elegem lenni

jó pár sorozatot már nem is nézek

csak az a gond hogy ide mindig hamarabb feltöltötték a részeket

2021. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nálam is pont ez a helyzet napok óta.
2021. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nálam is ugyanez..
2021. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nálam is ugyan ez a hiba merült fel.

Már lassan egy hete van ez a probléma és nem mindenkinél, így szerintem senki nem fog ezzel semmit csinálni.

Sajnos..

2021. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Most lehet hülyeség amit írok, mert nem néztem vissza. De úgy emlékszem hogy mióta új az oldal azóta megjelenik még egy reklámos oldal. Ahol nem a képen, hanem a felső sarokban lévő továbbra kell kattintani.

(Amúgy most még is felmentem megnézni és már nem jeleníti meg azt az oldalt.. legalább is waaw lejátszón nem.

2021. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Legalább akkor tudom hogy nem itt van baj, hanem a rendszerrel:( és ti nem próbálgattátok megcsinálni?? Valakinek nem sikerült véletlen? Én próbáltam több linkkel is, de egyikkel sem engedett be...
2021. jan. 11. 20:11
 8/9 anonim ***** válasza:
reklám blokkolót kapcsoljátok ki nekem így működik
2021. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem tudom aktuális-e még, de "Pure Motion" bővítményt kell engedélyezni.

Tesóm felhasználóján laptopon én tudtam filmezni, míg tesóm ugyanebbe a problémába futott bele, hogy egy film sem töltött be. Most ránézve, ez tűnt a megoldásnak. A linkeknél egyébként a kis zászlócska mellett megjelent puzzle ikon adta az ötletet.

2021. jan. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!