Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Fear The...

Mi a véleményetek a Fear The Walking Dead sorozatról?

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tűrhetően kezdődött, akár érdekes is lehetett volna, mivel a Walking dead nem mutatta be, hogy milyen volt a kezdetekkor. Aztán valami elképesztően dögunalom lett, ahogy behozták Al-t a sorozatba. Ez a kamerázása, főleg azok a részek, amikor a kamerán keresztül láttuk az adott részt. Vallatni lehetne velük. De most az új évad jó, csak nem tudom, hogy mi értelme megnézni 5 unalmas évadot 1 jó miatt. Szerintem el van cseszve már. Alapból szerintem az egész Walking dead univerzum nagyon rossz emberek kezében van és nem lesz ez már jobb. Elnyújtottak a fősoeozatot isy holott az kifejezetten jó volt, de így el lett cseszve, a FTWD erre szerintem egy lapáttal rá is tesz, mert annyira sem izgalmas és ki tudja hol a vége...
2021. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
nagy fos, szerettem, aztán egyre rosszabb lett főleg, miután behozták a fekete botosbácsit akit igazán rühelltem a másikban is, utána már abba is hagytam
2021. jan. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!