Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki leírná, hogy a Bly...

Valaki leírná, hogy a Bly Udvarház Szellemének pontosan mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Voltak részek amiket nem értettem teljesen. Az ötödiktől a hetedikig elég zavaros nekem.

A végén már azt se tudtam követni hogy ki él és ki halott.

Valaki leírná hogy kik haltak meg és maradtak életben?


2021. jan. 10. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elég nagy zagyvaság volt az egész. Ahm...pár hónapja láttam, így már nem emlékszek mindenre.

A lényeg, hogy volt az asszony a tóból. Ő idézte elő a jelenséget, hogy minden kísértet ottragadt a tó körül, úgy működött, mint valami fekete lyuk, ami a gravitációjával minden halottat maga körül tart. Ebbe mélyebben nem igazán mentek bele.

Ez az asszony a lányát kereste és megölt mindenkit, aki az útjába került.

A sorozat klimaxában Florában véli felfedezni a saját lányát és magával akarja vinni a tóbi. Danny viszont felajánlja magát az asszonynak, így a kísértet megszállja és a tó helyett immár Dannyben "szunnyad".

A történet végén Danny érzi, hogy a kísértet elkezd ébredezni benne, ezért, hogy visszatartsa őt, visszamegy a tóhoz és megöli magát, hogy a tavi asszony kísértete benne ragadjon és ne tudjon másokat bántani.

Ugye rajtuk kívül halott volt a házvezetőnő, akit a szépfiú lök a kútba, miközben megszállja Milest. Illetve halott volt az előző bébiszitter, akit szintén a szépfiú fullaszt a tóba, illetve a szépfiút pedig a tavi asszony ölte meg, amikor az útjába került.

A szépfiú meg a korábbi bébiszitter pedig Milest és Florát megszállva akart kitörni a tavi asszony vonzásából és újra élni akartak. Viszont ez nem jött össze nekik.

2021. jan. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, így már világos:)
2021. jan. 10. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
A két kisgyerek, a nagybátyjuk, a kertész csaj meg a szakács éli túl csak.
2021. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gehacsek válasza:
Amikor amikor elalszik a kertész a félig nyitott ajtónál a fotelben, akkor az új bébiszitter, aki aztán a leszbikus párja lett, ráteszi a vállára hátulról a kezét.
2021. szept. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!