Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Állítólag tárgyalások folynak...

Állítólag tárgyalások folynak Chris Evans-szel hogy az új Marvel fázisban ismét benne legyen. Jó ötlet ez? Nagyon kedveltem, kedvenc volt, de már kapott egy lezárást a története. Vélemények?

Figyelt kérdés

#Amerika kapitány,Steve Rogers, Marvel, új fázis,pajzs
2021. jan. 14. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Ha ez igaz, én sem támogatom.

Szögezzük le, nagyon szerettem Amerika Kapitányt, mind a karaktert, mind Evans alakítását, mind pedig a hozzá köthető történeteket, ha átlagolni kéne, talán az Amerika Kapitány filmeket bírom a legjobban (szorosan utána a Vasember). DE.

Ahogy írod is, egyrészt lezárták a történetét, méghozzá méltó módon, nagyon zavarna ha megint megbolygatnák, ahogy tették (és tudtommal még tenni akarják) több alkalommal. Komolytalanná, súlytalanná tenné az egészet, hogy a Marvelnél mindenki visszahozható a sztoriba (akár a halálból vagy az öregségből is).

Másrészt úgy emlékszem Evans eléggé hangoztatta hogy unja már 10 év és vagy 8 film után ezt a szerepet, beskatulyázzák, tovább akar lépni. Most hogy megkapta, fura lenne ha két év kihagyás után mégis megint visszatérne.

Mondjuk ezzel együtt ha választani lehetne, még mindig inkább őt meg Tonyt, Natashát nézném pár film erejéig, mint ezeket az újonnan bemutatásra kerülő sorozatokat, amik totál érdektelennek ígérkeznek.

2021. jan. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit olvastál. Annó volt arról szó hogy ha újra forgatják a Fantasztikus Négyest elvállalja Fáklyát. De kétlem hogy ez kivitelezhető.
2021. jan. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2021. jan. 15. 00:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Naa hogy mafab. 🤣🤣

Bocs, már mindent értek. 🤣🤣

2021. jan. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!