Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jo film az Enola Holmes?

Jo film az Enola Holmes?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kalandnak nem volt elég kaland. Történelminek nem volt elég történelmi. Nyomozósnak nem volt elég nyomozós. Olyan érzésem volt mintha mindenből csak egy picit raktak volna hozzá. Az "izgalmas részek" pedig szerintem iszonyat lassúak voltak. Nem volt vészes, de nekem nem jött be a film.
2021. jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Tiniknek való. Lagymatag volt. Egy fárasztó nap után mondjuk jóleső, de én sokkal többet vártam. Rossznak nem mondanám, mert szórakoztató és a képi világa is szép, de olyan kis egyszernézős.
2021. jan. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2021. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En csak Henry Cavill miatt kezdtem el nezni. De sajnos meg miatta sem sikerult befejeznem.Tul keveset szerepelt, a foszereplo lanyt meg full idegesitonek talatam.
2021. jan. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó.
2021. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én csak Louis Partridge miatt néztem.
2023. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!